Konferencinių baldų komplektai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Konferencinių baldų komplektai

Konferencijų patalpoms reikia daugiau, nei tiesiog paprasto stalo. Konferencijų stalai turi būti pritaikyti patogioms konferencijų kėdėms. AJ Produktai siūlo konferencijų patalpoms pilnai pritaikytus sprendimus. Naršykite mūsų asortimentą ir raskite tai, kas tobulai atitiks Jūsų poreikius.

Konferencijų baldų komplektai

Patogių, plonų linijų dizaino ir stilingų konferencinių baldų komplektai tiks bet kokiai darbo vietai. Mūsų siūlomas asortimentas yra itin platus ir tiks bet kokiam biudžetui. Visiškai nesvarbu, ar Jūsų verslas mažas, ar dirbate milžiniškoje įmonėje – mes tikrai galime pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančius konferencinių baldų komplektus. Kai kurie mūsų siūlomi komplektai yra su viena į kitą sudedamomis kėdėmis, kas yra ypatingai svarbu įmonėms, kurių patalpos yra nedidelės.

Šiuolaikiški posėdžių kabineto baldai

Posėdžių ir susirinkimų patalpos naudojamos susitikimams su klientais, grupinėms diskusijoms ir kitai verslo veiklai. Puikiai pritaikytos patalpos turi būti aprūpintos tinkamais ir funkcionaliais baldais.

Skandinaviškas dizainas – Jūsų susitikimų patalpoms

Posėdžiai ir susirinkimai, dažnu ateju, nėra ta veikla biure, kuri yra pati patraukliausia. Tačiau jauki susitikimų erdvė gali pagerinti darbuotojų savijautą posėdžių metu ir padidinti šios veiklos produktyvumą. Mūsų siūlomi modernaus dizaino konferencijų baldų komplektai - idealiai tinka šiuolaikiškiems biurams. Stilingi baldai, susitikimų erdvėms gali suteikti išskirtinumo. Šis faktas, susirinkimo dalyviams gali padėti išlaikyti dėmesio koncentraciją ir padidinti komfortą. Be to, kad Skandinaviško dizaino baldai yra funkcionalūs ir patrauklūs – jie tuo pačiu yra ir labai praktiški. Pranešėjo tribūnos ir stiklinės rašymo lentos leis sukurti maksimaliai efektyvią ir funkcionalią konferencijų erdvę. Platus biuro ir konferencijų baldų asortimentas, leidžia pasiūlyti klientams tai, ko reikia būtent jiems!