Kilimėliai po kėde darbo erdvėms

Darbuotojų aprūpinimas patogiomis biuro kėdėmis dar nėra viskas, kėdės turi būti pozicionuojamos tinkamai. Šiam tikslui pasiekti yra naudojami kilimėliai po kėdėmis. AJ Produktai siūlo įsigyti aukštos kokybės kilimėlius po kėdėmis, kurie gali būti naudojami ir biuruose, ir namuose! Žemiau pateikiame daugiau informacijos apie šiuos kilimėlius.

Kilimėlis po kėde su sukibimo funkcija minkštoms grindims

Šis patvarus ir tvirtas kilimėlis – labai funkcionalus darbo vietos priedas. Kilimėliai – žymiai praktiškesnis sprendimas, nei kėdės pozicionavimas tiesiai ant minkštos grindų dangos, kuris gali ją sugadinti. Šie kilimėliai užtikrina tolygių kėdės ratukų riedėjimą. Sukibimo funkcija, tai apatinėje kilimėlio dalyje įrengti spygliukai, kurie patikimai išlaiko kilimėlį vietoje bei neleidžia jam slidinėti paviršiumi. Norėdami sužinoti detalesnę iš polivinilo pagamintų kilimėlių specifikaciją – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Ergonomiški kilimėliai po kėde

Dirbdami, naudokite ypač funkcionalius darbo vietos priedus, tokius, kaip patogios kėdės, pakojos bei įtampą nugaroje, kojose ir pėdose mažinantys – stovimo darbo kilimėliai. Šių kilimėlių paviršius yra minkštas ir amortizuojantis, todėl kūnui suteikia optimalią atramą. Dirbdami sėdėdami, šiuos kilimėlius naudokite, kaip standartinius – grindų dangą apsaugančius kilimėlius, o dirbdami stovėdami – kaip ergonomiškus stovimo darbo priedus. Dviguba kilimėlių funkciją daro juos idealiai tinkamais naudojimui su reguliuojamo aukščio stalais. Daugiau informacijos apie produktus rasite naršydami mūsų parduodamų produktų kategorijas.

Kilimėliai po kėde kietoms grindims

Mūsų siūlomi tvirti kilimėliai po kėdėmis - gaminami iš perdirbtų medžiagų, jie optimaliai apsaugo grindų dangą nuo dėvėjimosi. Šie kilimėliai yra pritaikyti kietoms grindims, todėl jų konstrukcijoje nėra minkštoms grindų dangoms būtinų fiksavimo spygliukų. Be to, šie kilimėliai yra skaidrios konstrukcijos, todėl yra nepastebimi ir tinka bet kokiam darbo erdvės interjerui.