MTA – funkcionalia darbo aplinka paremta sėkmės istorija

MTA – sėkmės istorija

AJ Produktai baldai, priedai bei sprendimai visoje įmonėje: nuo biuro iki valgyklos, nuo dirbtuvių iki sandėlio. Mes esame su savo klientais visos jų verslo kelionės metu – nuo pradžios iki pilno įrengimo bei ateityje - plėtros metu. Tai yra pasakojimas apie ilgalaikį AJ Produktai ir išskirtinių statybos projektų įmonės MTA bendradarbiavimą.
MTA – viena iš sparčiausiai augančių statybų bei projektavimo įmonių, kuri yra įsikūrusi Švedijos Halmstad mieste. MTA tai įspūdingos verslo kelionės partnerių Mats (Johansson), Tommy (Zryd) ir Andreas (Granberg) vardų pirmosios raidės. Viskas prasidėjo 2010-aisiais, kuomet visi trys mūsų pasakojimo herojai dirbo valstybinėje statybos kompanijoje, užėmė atsakingas pozicijas, buvo gerbiami kolegų bei klientų, tačiau…

- Įmonėje, kurioje mes dirbome viskas buvo gerai, tačiau buvo daug dalykų, kuriuos mes labai norėjome pakeisti, tačiau tai nebuvo įmanoma dėl tradicinio požiūrio, organizacijos dydžio bei procesų sudėtingumo. Ilgainiui tapo aišku, kad atėjo laikas mums pradėti savo verslą. Mes buvo įsitikinę, kad galime viską padaryti geriau, - sako Mats, kuris šiuo metu yra atsakingas už projektų vystymo procesus.
Nuo pačios verslo pradžios, tikslas buvo tapti vienu iš pirmaujančių rinkos žaidėjų regione. Trijulė nepuolė aklai ieškoti pirmųjų projektų bei užsakymų, vietoj to, kolegos  labai krupščiai paruošė veiksmų bei verslo planą. Pagrindinė mintis buvo sukurti funkcionalia aplinka paremtą korporatyvią darbo kultūrą ir aukščiausią darbuotojų pasitenkimo lygį.

- Mes tiesiog pradėjo kurti tokią įmonę, kokioje norėtume dirbti patys. Funkcionali darbo erdvė personalui leidžia jaustis patogiai, megautis darbu ir jaustis darbe, kaip namuose. Esant tokioms sąlygoms, darbuotojai kuria ir savo darbus atlieka puikiai, be to, siūlant tokias sąlygas ir tokią darbo aplinką, yra žymiai paprasčiau susirasti naujų darbuotojų.
Biuro patalpos
Konferencinis stalas ir kėdės

Naujokus lydėjo sėkmė

Nežiūrint į tai, kad nauja įmonė buvo labia maža, jai buvo patikėtas nuomojamų patalpų statybos projektos pačiame Halmstad centre. Visiškas atsidavimas ir žengimas koja kojon su ambicijomis sukėlė sniego kamuolio efektą, kuris leido MTA tapti patrauklia alternatyva tiek statybų rangovams, tiek projektų vystytojams. Greitu metu MTA vardas pasklido po Halmstad miestą, kadangi jų vėliavos plėvesavo visuose statybų aikštelėse, signalizuodamos, kad tai yra “MTA darbo vieta”

- Mums buvo ypatingai svarbu, kad mūsų darbuotojai ir jų šeimos nariai didžiuotųsi tuom, kad dirba mūsų įmonėje. Pasakysiu atvirai – yra labai smagu, kuomet darbuotojų vaikai rodydami į įmonės vėliava garsiai pareiškia “čia dirba mano mama/tėtis”.

Visa kita jau istorija. Po pirmųjų veiklos metų mes turėjome 22 darbuotojus, o po 4 metų jau 133. Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 300 darbuotojų, o projektai vystomi didelėje Švedijos teritotijoje. Tai išties įspūdingas pasiekimas, turint omenyje tai, kad įmonė vykdo savo veiklą tik 8,5 metų.

Moteris dirba biure
Žmonės kalbasi darbo aplinkoje
Biuro interjeras

Kaip įmonės veikloje atsirado AJ?

Veiklos pradžioje, darbai vyko nuomojamose patalpose naudojant naudotus biuro baldus. Po kelių metų, MTA nusprendė investuoti į nuosavą biurą. Prieš persikeliant į naujas patalpas, 2015 metų vasarą, AJ Produktai įmonei buvo suteikta galimybė pasiūlyti naujojo biuro interjero sprendimą.
- Prieš kreipdamąsis į AJ Produktai, aš bendravau su kitu tiekėju – vienu didžiausių šioje rinkoje. Tačiau vėliau aš susisiekiau su AJ ir pažadėjau jiems suteikti galimybę. Juk mes neturėjome ką prarasti.
AJ Produktai darbutojai turėjo daugiau nei savaitę laiko pasiūlymui paruošti.
- Abu pasiūlymus gavau tą pačią dieną ir likau labai sužavėtas AJ vadybininkų nuveiktu darbu. Pagal mūsų biuro brežinį, vadybininkė pasiūlė interjero sprendimą nuo A iki Z, nuo tinkamų spalvų ir grindų rūšies iki skoningų bei funkcionalių biuro baldų. Pasiūlymas viršijo mūsų lūkesčius.

Nuo to momento AJ Produktai pradėjo aprūpinti mūsų įmonė viskuo, kas buvo būtina. Tais pačiais metais, kai buvo baigtas įrengti pirmasis įmonės biuras Halmstad mieste, Švedijoje, MTA atidarė ir antrąjį padalinį - Verberg miestelyje.
 – Kadangi liko ypatingai patenkinti pirmuoju bendru su AJ Produktai projektu - konkurentų pasiūlymų net nesvarstėme. Mes tiesiog užsisakėme tokius pačius, jau patikrintus ir žinomus, baldus iš AJ.
 Šį kartą mūsų užsakyme buvo viskas mūsų biuro interjerui - reguliuojamo aukščio stalai, biuro kėdės, ergonomiškos aktyvaus darbo kėdės, apšvietimo sprendimai, konferenciniai stalai ir konferencinės kėdės, valgomojo stalai,  baro kėdės ir valgomojo kėdės.
Prabėgus dar vieneriems metams, visas procesas vėl buvo pakartotas, kadangi plėsdamiesi MTA atidarė trečiąjį savo padalinį, šį kartą Helsingborg mieste.
Persirengimo patalpa

 

Visos MTA darbo aplikos privalo būti švarios, funkcionalios ir malonios aplankyti - tai liečia ir statybos aikšteles.
- Nežiūrint į tai kokia tiksliai yra mūsų projekto lokacija, pasirinkome ir nusprendėme investuoti nuosavas darbo kabinas. Šiuo metu jų turime apie 100 vnt. - visa tai tam, kad galėtume pilnai pasirūpinti mūsų darbuotojais.
Kabinose, kuriose įrengtos vadovų bei prižiūrėtojų darbo vietos, mes pastatėme reguliuojamo aukščio stalus, aktyvaus sėdėjimo kėdes bei kitus šiuolakiškų darbo aplinkų priedus. Maža to, įrengėme socializacijos centrą - funkcionalų pagrindinį valgomąjį, kuriame darbuotojai gali patogiai ilsėtis, maitintis bei bendrauti.
– Kadangi šioje patalpoje patiesėme kilimus, darbuotojų avalynė privalo būti paliekama prieangyje. Taip didinamas patalpos jaukumas bei higiena. Viskas susiję tarpusavyje, - konstatuoja Mats.
MTA nuolatos plečiasi, lygiagrečiai auga ir įmonės poreikiai baldams bei sprendimams. Džiaugiamės tuo, kad MTA kreipiasi į AJ Produktai, o tai vyksta tik dėl vienos paprastos priežasties - projektinių pardavimų darbuotojas puikiai atliko savo darbą pirmojo kontakto metu.

 

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.