Apsaugos nuo smūgių

Apsaugos nuo smūgių

Darbo erdvės, viešosios aplinkos ar bet kokios kitos vietos, kuriose vyksta žmonių ir mechanizmų judėjimas – privalo būti saugios. Norint sukurti saugias erdves, reikia naudoti tinkamus ir funkcionalius įrankius bei priedus. AJ Produktai asortimente yra didelis užtvarų, apsauginių atramų, betoninių atitvarų, apsauginių atramų ir apsauginių barjerų parinkimas. Šie produktai leidžia aiškiai pažymėti mechanizmų ir žmonių judėjimo zonas, apsaugoti pastatų konstrukcijas ir pan.

Betoninis atitvaras

Vienas iš patikimiausių ir patvariausių saugų eismą sukurti leidžiančių priedų yra betoninis atitvaras. Tai elementari betono konstrukcija su šviesą atspindinčiais elementais bei ryškių spalvų žymėjimais. Naudojant betoninius atitvarus, paprasta ir lengva pažymėti laikinas automobilių ar mechanizmų judėjimo zonas kelio remonto darbų metu. Betoninius atitvarus galima naudoti ir gamyklose ar pramonės erdvėse. Galima rinktis skirtingų formų betoninius atitvarus. Kai kuriuose modeliuose yra įrengtos angos stulpeliams.

Apsauginis barjeras, apsauginė atrama

Gamyklose ir pramonės erdvėse yra būtinybė aiškiai sužymėti mechanizmų judėjimo zonas, parkavimo vietas ir apsaugoti pastato konstrukciją. Siūlomi apsauginiai barjerai yra dažyti milteliniu būdu, tai konstrukcijos paviršiui suteikia maksimalų patvarumą. Apsauginės atramos dažytos ryškia geltona spalva su juodais brūkšneliais – toks paviršiaus dažymas užtiktina optimalų barjerų ir atramų matomumą. Apsauginiai barjerai ir apsauginės atramos gaminami iš maksimaliai tvirto plieno. Darbo saugos produktai Be aukščiau išvardintų produktų, mūsų asortimente yra didelis darbo saugos priedų pasirinkimas. Pas mus galima rasti viską, ko reikia saugesnei darbo aplinkai sukurti. Naršykite darbo saugos kategorijas – išsirinkite tai, kas atitinka individualius Jūsų poreikius. Apsauginiai mechanizmų aptvarai, eismo veidrodžiai, stulpeliai ir atitvarai, apie pavojų įspėjantys ženklai – visi šie produktai didina darbo aplinkos saugumą, darbuotojų gerbūvį ir atliekamo darbo produktyvumą. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos