Darbo saugos produktai

Darbo sauga ir priemonės

Saugi darbo erdvė – sėkmingos įmonės veiklos sąlyga. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduota viską, kas būtina norint įrengti saugias darbo erdves, saugius sandėlius ir pramonės erdves. Mūsų asortimente rasite viską nuo pirmos pagalbos rinkinių iki apsauginių barjerų ar tinklinių pervarų ir tvorų.

Apsaugos nuo smūgių

Sandėlyje ir pramonės erdvėse vyksta intensyvus transporto priemonių eismas ir darbuotojų judėjimas. Tai padidintos rizikos zonos, kurios privalo būti tinkamai sužymėtos, o įranga tinkamai apsaugota nuo smūgių neleimingų atsitikimų. AJ Produktai siūlo itin didelį apsauginių konstrukcijų asortimentą. Apsauginiai barjerai, apsauginės atramos, apsauginiai atitvarai, apsauginės užtvaros ir betoniniai atitvarai - tai produktai, kurių pagalba Jūsų darbo diena tap saugesnė.

Eismo veidrodžiai

Eismo veidrodžiai sandėliuose, gamyklose ir pramonės erdvėse didina darbuotojų saugumą, apsaugo techniką, krovinius ir prekes. Mūsų įmonė siūlo didelį sandėlio veidrodžių ir pramoninių veidrodžių asortimentą. Galima įsigyti ir visus veidrodžių montavimui būtinus priedus.

Grotuotos sienos

Sandėliuose ir pramonės erdvėse dažnai reikia atskirti sandėliavimo zonas. Šiam procesui būtinos tinkamos tinklinės pertvaros ir tinklinės sienos. AJ Produktai asortimente rasite didelį grotuotų sienų, tinklinių pertvarų ir pramoninių tvorų pasitinkimą.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos