• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kuo skiriasi archyviniai, padėklų ir konsoliniai stelažai?

Kuo skiriasi archyviniai, padėklų ir konsoliniai stelažai?
Straipsnis

Išsirinkti tinkamą sandėliavimo sprendimą gali būti sunku. Kai kurių rūšių lentynos ir stelažai vienodai tinka tiek biurams, tiek dirbtuvėms, o lentynos, skirtos maisto produktams ir padėklų stelažai dažniausiai naudojami tik tam tikrose patalpose ir jie turi atitikti aukštesnius standartų reikalavimus. Šiame straipsnyje aptarsime labiausiai paplitusias stelažų rūšis ir padėsime jums išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

 

Archyvinių stelažų ir paletinių stelažų būna įvairaus dizaino. Jei laikysite bylas, aplankus ir segtuvus, mažai sveriantys archyviniai stelažai dažniausiai yra tinkamas sprendimas. Sunkesniems daiktams laikyti reikia tvirtesnių stelažų. Archyviniai stelažai tinka įvairiose patalpose, tačiau būtina atsižvelgti į tai, kokia yra numatoma apkrova, ir ar tokie stelažai tinka konkretiems daiktams, kuriuos ketinate laikyti. Standartinius biuro stelažus būtina pritvirtinti prie sienos ar grindų, o tvirtesni stelažai gali būti ir nepritvirtinti, todėl prie jų galima prieiti iš abiejų pusių. Taip pat yra stelažų, surenkamų nenaudojant varžtų ir veržlių.

 

Konsoliniai stelažai yra skirti laikyti ilgus, sunkius daiktus, pvz., vamzdžius, strypus, struktūrinį plieną arba lentas. Juose galima laikyti skirtingo dydžio ir svorio daiktus. Ant stelažo šakų daiktus galima laikyti gulsčiai, todėl juos lengva nukelti tiek rankiniu būdu, tiek naudojant krautuvą. Konsolinius stelažus galima išplėsti įstatant papildomas šakas arba pritvirtinant papildomus statramsčius. 

 

Paletinių stelažų sistemas sudaro statramsčiai ir skersiniai be lentynų – padėklai kraunami tiesiai ant skersinių. Yra daug skirtingų padėklų stelažų tipų, kurie skiriasi savo gyliu ir aukščiu, tačiau ant visų jų padėklai kraunami horizontaliomis eilėmis, keliais aukštais. Padėklai kraunami ir nukeliami naudojant krautuvą arba keltuvą.

 

Stelažai smulkiems daiktams dažniausiai būna komplektuojami su dėžutėmis ar krepšiais. Tokie stelažai puikiai tinka smulkiems daiktams ir detalėms, pvz., varžtams ar atsarginėms detalėms, laikyti. Naudodami stelažus smulkiems daiktams, greitai ir lengvai rasite visus reikalingus daiktus bei sumažinsite daiktų pametimo riziką.

 

Parduotuvių lentynos yra skirtos prekėms laikyti, kaip ir nurodo jų pavadinimas. Tačiau jos gali būti naudojamos ir kaip siūlomų prekių eksponavimo potencialiems pirkėjams sprendimas. Šios lentynos taip pat puikiai tinka kitose patalpose, pvz., sandėliuose, dirbtuvėse ar garažuose. Parduotuvių lentynos yra labai universalios ir pasižymi plačiomis naudojimo galimybės.

 

Maisto prekių lentynos skirtos maisto prekėms laikyti mažmeninėse parduotuvėse arba sandėliuose, kur keliami aukštesni reikalavimai. Siūlomos skirtingų tipų lentynos, pritaikytos šaldytuvams ir šaldikliams. Dažniausiai šios lentynos yra patvirtintos maisto produktų laikymui, todėl puikiai tinka ten, kur yra svarbu užtikrinti higieną. Jas taip pat lengva valyti ir jos sukurtos taip, kad ant jų kauptųsi kuo mažiau dulkių.

 

Stelažai padangoms – tai praktiškas įvairių rūšių ir dydžių padangų sandėliavimo sprendimas. Stelažai padangoms būna kelių skirtingų modelių, juos galima paaukštinti arba prailginti pagal poreikį.

Susiję produktai
Darbastalis 1840x775x915mm su viršutine lentyna, pilkas/pilkas
Darbastalis 1840x775x915mm su viršutine lentyna, pilkas/pilkas
Kodas: 280972
 • Tinka naudoti, kaip pakavimo stalą
 • Lengvai montuojama
 • Pritaikytas sunkiems kroviniams
Stelažas Combo, 700kg, H1530 x W1840 x D470 mm
Stelažas Combo, 700kg, H1530 x W1840 x D470 mm
Kodas: 281202
 • Stelažo sistemai nėra reikalingi galiniai rėmai ar galiniai tvirtinimai.
 • Pritaikytas sunkiems kroviniams
 • Tvirta ir stabili
ESD kilimėlis Solo, 100% natūrali guma, 900x600mm, juodas
ESD kilimėlis Solo, 100% natūrali guma, 900x600mm, juodas
Kodas: 25112
 • Gerina kraujo apytaką
 • Antistatiškas
 • 100% sudėties natūrali guma
Stelažų su šakomis komplektas, 600 mm, 12000 kg
Stelažų su šakomis komplektas, 600 mm, 12000 kg
Kodas: 22057
 • Konsolinio stelažo komplektas
 • Maksimali apkrova 12,000 kg.
 • Dvipusis krovinių saugojimas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: