• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Septyni patarimai siekiant įrengti išmanų biurą

Septyni patarimai siekiant įrengti išmanų biurą
Straipsnis

Galbūt Jūsų biure padaugėjo darbuotojų, Jūs persikėlėte į naujas patalpas ar pakeitėte darbo procesus? Galbūt Jūs tiesiog nusprendėte įsigyti naujus biuro baldus? Visiškai nesvarbu, kokia yra biuro interjero atnaujinimo priežastis, svarbiausia yra sukurti efektyvią ir patogią darbo aplinką, kurioje darbuotojai norėtų būti bei dirbti. Sudarėme 7 patarimų, kurie padės pasiekti norimą rezultatą, sąrašą.


Šiais patarimais su Jumis dalinasi mūsų įmonės projektinių pardavimų specialistai David Hassel ir Therese Östby, kurie kasdien padeda įrengti išmanias ir patogias darbo erdves. Išanalizavę klientų poreikius, kolegos prezentuoja sprendimą, kuris neretai nustebina net ir pačius užsakovus.


- Mes siekiame, kad mūsų klientai priimtų drąsius sprendimus ir žvelgtų kaip įmanoma toliau į ateitį, - teigia Therese.


Išmaniai įrengtame biure, kai kurie baldai, po tam tikro laiko, gali būti panaudoti kitoms paskirtims.


Mes siekiame, kad naujasis interjero sprendimas būtų maksimaliai efektyviai išnaudojamas ir idealiai atitiktų individualius kliento poreikius, - pasakoja David.


IŠMANAUS BIURO ĮRENGIMAS: jei planuodami naują biuro interjerą omeny turėsite šiuos patarimus – būsite padarę didelį žingsnį išmanaus biuro erdvės įrengimo link.


Galvokite apie ateitį. Nepirkite tokių pačių baldų, kokius naudojote iki šiol. Mąstykite plačiau: ko Jums reikia šiandien – ir ko Jums gali prireikti ateityje? Jeigu turite planų ateityje plėsti veiką, Jums greičiausiai prireiks sukurti papildomas darbo vietas toje pačioje erdvėje. Tokiu atveju, Jūsų interjeras turi būti universalus, keičiamas ir lengvai pritaikomas pasikeitusiems poreikiams.


Atsisakykite didelių biuro stalų. Mažesnių stalų naudojimas atlaisvina vietą kitiems daiktams, pavyzdžiui jaukiai sėdimai vietai ir pan. Be to, mažesni stalai leidžia sukurti daugiau darbo vietų toje pačioje erdvėje.


Naudokite konferencinius stalus. Nepirkite tiesiog bet kokio konferencinio stalo. Baldą  įsigykite atsižvelgdami į susirinkimuose dalyvaujančių darbuotojų kiekį. Be to, konferencinis stalas gali būti naudojamas net tik susirinkimams ar posėdžiams – jis puikiai pasitarnaus ir kaip pietų stalas arba papildoma - laikina darbo vieta.

 

Vienodos biuro kėdės keliose patalpose. Jei pasirinksite vienodas kėdes ir biuro valgomajam, ir konferencijų patalpai, turėsite galimybę jas panaudoti didelio posėdžio ar konferencijos metu – erdvė atrodys tvarkingai ir solidžiai. Praktiška ir gražu.


Saugojimo baldai – pertvaros. Saugojimo spintas puikiai tinka naudoti siekiant atskirti biuro erdves. Jei biuro spintos yra su stumdomomis durimis, jos gali būti atidarytos visą laiką, net nedidelėje erdvėje. Jei nugarinėje baldo pusėje pritvirtinsite triukšmą slopinančias plokštes, sukursite stilingą ir akustiką gerinančią biuro sieną.


Trumpų susitikimų erdvės. Pasirinkus tinkamus baldus, tarp darbo vietų galima įrengti praktiškas trumpų susitikimų erdves. Jos idealiai tinka greitiems pasitarimams ar kavos pertraukėlėms.


Kruopščiai pasirinkite apdailos variantą ir spalvas. Jeigu tai yra įmanoma, apribokite savo pasirinkimą viena spalva ir vienu baldų apdailos variantu. Toks sprendimas atrodys puikiai ir šiandien, ir ateityje, kada nuspręsite baldus pernešti į kitą patalpą ir pan.

 

Susiję produktai
Nomad reguliuojamo aukščio stalas, 1200 x 750 mm, balta, juoda
Nomad reguliuojamo aukščio stalas, 1200 x 750 mm, balta, juoda
Kodas: 12013
  • Kompaktiškas
  • Reguliuojamo aukščio
  • Ilgaamžis laminatas
Kėdė Rio, tamsiai pilka
Kėdė Rio, tamsiai pilka
Kodas: 128151
  • Naudojimui patalpose ir lauke
  • Atspari UV spinduliams
  • Sudedama vienas į kitą

Šis straipsnis yra iš kategorijos: