Sieniniai laikrodžiai

Galbūt tai ir nėra pirmas daiktas, apie kurį pagalvojate kalbėdami apie biuro įrengimą, bet tai labai praktiškas ir būtinas kiekvienos darbo erdvės priedas. Žinoma, tai laikrodis. AJ Produktai siūlo platų daugelyje darbo erdvių tinkančių sieninių laikrodžių asortimentą – nuo biurų iki mokyklų. Mūsų parduodami laikrodžiai ne tik laiko rodymo daiktai, tai ir stilingos interjero dekoracijos. Žemiau esančiame tekste apžvelgsime skirtingo dizaino, spalvų ir tipų laikrodžius.

Standartiniai sieniniai laikrodžiai

Mes siūlome įsigyti spalvotus sieninius laikrodžius, kurie suteiks gyvumo bet kokiai darbo aplinkai. Ant balto – plataus ciferblato esantys dideli juodos spalvos skaitmenys yra aiškiai matomi. Be to, kai kurie modeliai aprūpinti papildomomis rodyklėmis ir papildomais skaičiais, kurie identifikuoja bei nurodo minutes bei sekundes. Galima įsigyti juodos, laimo, pilkos, violetinės ar šviesiai mėlynos spalvų laikrodžių modelius. Jeigu Jūs nepageidaujate spalvotų – galite įsigyti laikrodžius su sidabro spalvos rėmais. Ieškote laikrodžio didelėms patalpoms? Susipažinkite su mūsų siūlomais didelio ciferblato laikrodžiais. Norėdami susipažinti su laikrodžių specifikacijomis – spragtelkite kursoriumi ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Unikalūs sieniniai laikrodžiai

Be standartinių laikrodžių, mūsų produktų asortimente rasite unikaliomis funkcijomis aprūpintus sieninius laikrodžius. Pavyzdžiui: modernūs ir stilingi laikrodžiai rodo ne tik tikslų laiką, bet ir patalpos temperatūrą bei santykininę oro drėgmę. Maža to, siūlome įsigyti laikrodį, kurio nereikės persukinėti keičiantis vasaros-žiemos laikui, t.y. nustačius laiko zoną, laikrodis tai padarys automatiškai. 3D laikrodis – šiuolaikiškumo erdvei suteikiantis aksesuaras. Tai unikalaus dizaino produktas su 3D skaičiais, sidabro spalvos rodyklėmis ir juodu fonu. Be sieninių laikrodžių, mūsų asortimente rasite kitus biuro priedus ir įrangą, skelbimų lentas ir absoliučiai viską, ko reikia funkcionaliai darbo erdvei.