Laikrodžiai, atliekantys ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją

Šiuolaikiniuose biuruose sieninis laikrodis, lauko laikrodis ir kiti laikrodžiai atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. AJ Produktai siūlomų laikrodžių kolekcija suteikia ir funkcionalumo, ir elegancijos bet kuriai darbo vietai. Mūsų kruopščiai atrinktas laikrodžių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas jame galėtų atrasti tobulą laikrodį, kuris papildytų bet kurios biuro erdvės interjerą.

Sieninis laikrodis – bet kokio stiliaus biuro interjerui

Mūsų siūlomi sieniniai laikrodžiai – subtilaus, minimalistinio dizaino, todėl jie yra lengvai pritaikomi bet kokio stiliaus biuro erdvėje. Pagal poreikį, siūlome rinktis skirtingo skersmens sieninius laikrodžius. Asortimente taip pat turime sieninių laikrodžių, kurie pasižymi ypač tyliu veikimu.

Skaitmeninis sieninis laikrodis – kai reikia itin tikslaus laiko skaičiavimo

Erdvėms, kuriose reikalingas ypač tikslus laiko rodymas, puikus pasirinkimas – skaitmeninis sieninis laikrodis. Modernaus, elegantiško dizaino skaitmeniniai sieniniai laikrodžiai idealiai tinka šiuolaikiniams biurams, nes pasižymi aiškiu matomumu ir tikslumu, todėl yra nepakeičiami aksesuarai dinamiškoje darbo aplinkoje.

Lauko laikrodis – specialiai pritaikytas naudoti lauko sąlygomis

Ieškantiems funkcionalių bei praktiškų laikrodžių, siūlome specialiai naudoti lauko sąlygomis pritaikytus laikrodžius. Lauko laikrodis išsiskiria dėvėjimuisi atspariu, stikliniu ciferblato gaubtu, kuris apsaugo laikrodžio mechanizmą nuo vėjo ir blogo oro. Mūsų siūlomi lauko laikrodžiai yra ne tik praktiški, bet ir stilingi.

AJ Produktai laikrodžiai – funkcionaliam ir stilingam biurui bei kitoms erdvėms

Kiekvienas AJ Produktai laikrodis, kaip ir mūsų biuro baldai, yra sukurtas atsižvelgiant į kokybę, stilių, praktiškumą ir funkcionalumą. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt, apžvelgti mūsų siūlomų laikrodžių asortimentą bei išsirinkti laikrodžius, kurie pagerins Jūsų biuro dizainą ir funkcionalumą.