Biuro kilimai ir kilimėliai

Darbas sėdint ar stovint statiškoje padėtyje ilgą laiką, neigiamai veikia mūsų sveikatą ir sukelia įtampą nugaroje. Ši įtampa gali sukelti nugaros, kaklo, pečių ir kitų kūno dalių skausmus. Skausmas, savo ruožtu, sukelia didelį diskomfortą, kuris trukdo darbuotojams susikoncentruoti, dėl ko krenta jų produktyvumas. AJ Produkati siūlo įsigyti šių neigiamų padarinių išvengti padedančius darbo vietos kilimėlius. Kilimėlius galima naudoti dirbant ir sėdimą, ir stovimą darbą. Pasidomėkite skirtingos paskirties darbo vietos kilimėliais ir ergonomiškomis aktyvaus darbo kėdėmis - sukurkite maksimaliai patogią darbo erdvę.

Nuo įtampos apsaugantis kilimėliai stovimam darbui

Jei stovimo darbo metu norite jaustis maksimaliai patogiai, įsigykite AJ Produktai siūlomus, nuo įtampos kūne apsaugančius, darbui stovint pritaikytus – amortizuojančius kilimėlius. Šie kilimėliai pagaminti iš puikiai amortizuojančio vinilo, kuris atpalaiduoja stovinčiojo kojas, kelius ir nugarą. Nešvarumams atsparaus PET paviršiaus deka, kilimai yra tinkami naudojimui ne tik darbo vietose, tačiau ir biuro koridoriuose ir pan. Maksimalią šių kilimėlių naudą pajausite juos naudodami su reguliuojamo aukščio stalais. Be to, Jums nereikės sukti galvos, kaip palaikyti kilimėlių švarą, nes jie yra labai lengvai valomi ir siurbliuojami.

Ergonomiškas kilimėlis po kėde

Minkštas ir amortizuojantis kilimėlio paviršius yra pritaikytas ir darbuo sėdint, ir stovint. Maksimalų teigiamą efektą galima pajausti naudojant šį kilimėlį visos darbo dienos metu. Kilimėlis yra suprojektuotas taip, kad mažintų nuovargį kojose, pėdose ir nugaroje. Šis kilimėlis gali būti pozicionuojamas po kėde – tai ne tik užtikrina tolygų kėdės ratukų riedėjimą, bet ir apsaugo grindų dangą. Labiausiai rekomenduojame kilimėlius naudoti su reguliuojamo aukščio stalais. Naršykite kilimėlių kategoriją – išsirinkite Jūsų inidividualius poreikius atitinkantį produktą.

Kilimėliai po kėde su spygliukais

Be ergonomiškų kilimėlių, AJ Produktai asortimente yra kilimėliai pritaikyti naudojimui po biuro kėdėmis. Kilimėlių konstrukcija yra aprūpinta spygliukais – fiksatoriais, kurie išlaiko kilimėlį stabilioje padėtyje. Kilimėliai su spygliukais yra skirti minkštoms grindų dangoms, be spygliukų – kietoms grindų dangoms. Šie kilimėliai puikiai apsaugo grindų dangas nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų. Norėdami sužinoti daugiau apie produktus – spustelkite ant jų nuotraukų. Atraskite ir kitus grindų dangų ilgaamžiškumą didinačius produktus, tokius kaip biuro kilimai ir t.t.