Triukšmo slopinimo ir akustikos produktai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Triukšmo slopinimo ir akustikos produktai

Įkyrūs garsai ir triukšmas – erzina bei vargina. Be to, triukšmas blaško, todėl darbuotojams yra sunku susikoncentruoti ir tinkamai atlikti darbo užduotis. AJ Produktai siūlo įsigyti darbuotojų savijautą ir produktyvumą gerinančius produktus bei sprendimus. Triukšmą slopinančios plokštės bei pertvaros – funckionalūs biuro erdvių priedai. Šie produktai padeda sukurti jaukią darbo aplinką su puikia akustika. Mūsų asortimente rasite didelį triukšmą slopinančių plokščių, pastatomų pertvarų ir stalo pertvarų pasirinkimą. Kelis iš šių produktų aprašysime žemiau esančiame tekste.

Triukšmą slopinančios sienų plokštės

Akustinės plokštės būna skirtingų formų: apvalios, šešiakampės, cilindro formos, kvadratinės ir trikampės. Be to, jos yra siūlomos ir skirtingų spalvų. Dėl šių priežasčių, Jūs galite pasirinkti sprendimą, kuris idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius. Kai kurie produktai, pavyzdžiui triukšmą slopinančios skelbimų lentos, atlieka kelias funkcijas. Mūsų siūlomos akustinės sienų plokštės yra gaminamos iš nedegių medžiagų. Jos testuotos ST Švedijos Techninių Tyrimų Institute, kur joms buvo priskirta triukšmo slopinimo A klasė.

Triukšmą slopinančios lubų plokštės

Jeigu ieškote unikalaus ir išskirtinio triukšmo slopinimo sprendimo – pasidomėkite AJ Produktai siūlomomis ant lubų kabinamomis akusitinėmis plokštėmis. Priklausomai nuo pasirinkto modelio ir lubų aukščio patalpoje – plokštės gali būti tvirtinamos prie lubų paviršiaus arba pakabinamos. Galima rinktis skirtingų spalvų bei formų lubų plokštes. Šios plokštės – paprastas ir efektyvus sprendimas valgykloms, laukiamiesiems, mokykloms, vaikų darželiams ar registratūroms. Plokštės yra pritaikytos padidinto triukšmo lygio erdvėms.

Pertvaros

Ieškantiems efektyvaus triukšmo slopinimo sprendimo, AJ Produktai siūlo įsigyti triukšmo slopinimo pertvaras, kurias galima pasidėti ant darbo stalo, tai susikuriant tylesnę aplinką, kurioje lengviau išlaikyti dėmesio koncentraciją. Patvarios pertvaros slopina aplinkos garsus ir gali būti pakabinamis ant sienos. Šis produktas idealiai tinke ne tik biurams, bet ir mokykloms ir pan.

Trukšmo slopinimo plokščių bei pertvarų privalumai

Be pagrindinės – triukšmo slopinimo funkcijos, AJ Produktai siūlomos plokštės ir biuro pertvaros pasižymi ir kitais privalumais. Dauguma plokščių gaminamos iš itin patvarių ir nedegių medžiagų. Be to, jos lengvos ir paprastai tvirtinamos. Kai kurie plokščių modeliai suprojektuoti taip, kad jas būtų galima naudti ir kaip skelbimų lentas. Montuojant plokštes mokyklose, labai dažnai pasirenkami nestandartiniai – spalvingi jų išdėstymo variantai. Triukšmą slopinančių plokščių naudojimas mokyklose ir biuruose, padeda sukurti jaukesnę ir tylesnę aplinką.