Biuro baldų komplektai

Biuri stalai

Kaip išsirinkti Jums tinkantį biuro stalą?

Skaityti straipsnį

Biuro baldų komplektai

Biuro baldai – svarbiausias biuro erdvės elementas. Netinkami baldai turi esminę ir neigiamą įtaką biuro erdvės funkcionalumui bei darbo efektyvumui. Itin svarbu kruopščiai išsirinkti aukštos kokybės ir optimalaus funkcionalumo biuro baldus, kurie sukurs patogią ir ergonomišką darbo erdvę. AJ Produktai asortimente rasite visus biuro baldus, tokius, kaip biuro kėdės, biuro stalai, biuro spintos, biuro pertvaros, biuro baldų komplektai ir t.t. Žemiau pateikiame informaciją apie biuro baldų kompektus, kuri padės išsirinkti tai, kas atitinka individualius Jūsų poreikius.

Reguliuojamo aukščio stalas ir stovimo darbo kilimėlis – aktyviai darbo dienai

Reguliuojamo aukščio biuro stalai – būtinas baldas tose darbo erdvėse, kuriose siekama tausoti darbuotojų sveikatą ir propoguoti aktyvų darbą. Šiame komplekte yra stilingas elektra reguliuojamo aukščio stalas, kuris puikiai tiks bet kuriame šiuolaikiškame biure bei darbui stovint pritaikytas – amortizuojantis darbo vietos kilimėlis. Kilimėlis atpalaiduoja stovinčiojo kojas bei nugarą. Norėdami daugiau sužinoti apie Jus dominantį produktą – spustelkite ant jo nuotraukos.

Privatumui ir jaukumui - reguliuojamo aukščio stalas su stalo pertvara

Komplekte yra elektra reguliuojamo aukščio stalas ir triukšmą slopinanti stalo pertvara. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas siekia papildomo privatumo ir tylos darbo vietoje. Galima rinktis komplektą su papildomu elementu – aktvaus sėdėjimo balansine kėde. Taip pat, siūlome komplektą su patogia biuro kėde su sinchroniniu mechanizmu. Šios biuro kėdės konstrukcija aprūpinta ergonomiškomis funkcijomis – reguliuojamais porankiais ir reguliuojama galvos atrama. Daugiau apie kiekvieną iš biuro baldų komplektų sužinosite paspaudę ant jų nuotraukų.

Daiktų saugojimo sprendimas verslui

Tinkamai pasirinktas daiktų saugojimo sprendimas – tvarkingos darbo vietos garantas. Toks sprendimas sutaupo daug laiko, kuris sugaištamas ieškant dokumentų, daiktų ir pan. Baldų serijos Flexus lentynosir spintelės – leidžia sukurti optimalų daiktų saugojimo sprendimą. Lentynos itin talpios – kiekvienoje jų galima sutalpinti iki 12 x A4 formato segtuvų.

Biuro stalai ir kėdės

AJ Produktai siūlo įsigyti biuro baldų komplektus, kuriuos sudaro biuro stalai ir biuro kėdės. Aukščiausios kokybės, elegantiški baldai papuoš bet kurios darbo erdvės interjerą. Mes paruodame komplektus su skirtingomis kėdėmis – išsirinkite tai, ko reikia būtent Jums. Ergonomiška biuro kėdė su beveik horizontaliai atlošiamu nugaros atlošu. Galvos ir juosmens atramos – reguliuojamo aukščio, tai suteikia optimalų sėdėjimo komfortą. Naršykite biuro baldų komplektų kategorijoje – atraskite aktyvumą darbe skatinančius ir darbuotojų sveikatą gerinančius produktus. Mūsų parduodami baldai - ne tik stilingi ir elegantiški, jie taip pat ir labai funkcionalūs. Be baldų komplektų, pasidomėkite ir kitais praktiškais biuro baldais. Iškilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.