Pašto dėžutės

Rakinama pašto dėžutė – nebrangus ir efektyvus būdas apsaugoti gautas siuntas bei laiškus. Visos AJ Produktai siūlomos pašto dėžutės ir pašto dėžės pagamintos yra pažeidimams atsparaus, ilgaamžio bei naudojimui lauko sąlygomis pritaikyto galvanizuoto, lakštinio plieno.

Pašto dėžutė GAZETTE

Prie sienos tvirtinama pašto dėžutė yra idealus sprendimas kasdieniam paštui bei siuntoms. Konstrukcijos priekis – rakinamas, o viršutine anga - uždengiama. Nedidelė pašto dėžutė yra pritaikyta nedidelėms siuntoms bei laiškams.

Pašto dėžė LETTER

Siaura anga leidžia į pašto dėžės vidų įmesti tik laiškus bei mažus siuntinių vokus. Skirtingai nei mažesnysis modelis Gazette, šis gali priimti šiek tiek didesnius vokus bei siuntas – tam nereikia atidaryti pagrindinio skyčiaus. Dėl tos pačios priežasties, šios pašto dėžės nereikia ištušti kasdien – jos vidinis tūris yra didesnis.

Siuntinių dėžė PARCEL

Labai tvirta siuntų, siuntinių ir laiškų dėžė suteikia itin patogų pašto priėmimo sprendimą. Siuntos ir siuntiniai įmetami pro viršutinę angą. Integruota užrakto sistema užtikrina užrakintos bei neužrakintos pašto dėžės turinio saugumą. Siuntų dėžutė atidaroma patogiai naudojant nuo drėgmės apsaugotą užraktą. Atlenkiamas skyrius gali būti atidaromas viena ranka, todėl Jūs patogiai ir lengvai išimsite siuntinius bei laiškus. AJ Produktai asortimente rasite didelį pašto rūšiavimo dėžių bei korespondencijos rūšiavimo spintų pasirtinkimą. Pašto rušiavimo moduliai su rakinamais skyriais optimizuoja pašto rūšiavimo procesus darbo erdvėse. Šios pašto spintos ne tik palengvina gauto pašto rūšiavimą, tačiau optimizuoja išsiunčiamų laiškų bei siuntų tvarkymo procesą. Susipažinkite su mūsų siūloma produkcija čia arba susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai