Transportavimo vežimėliai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Transportavimo vežimėliai

Norint optimizuoti darbo procesus ir sukurti patogias bei funkcionalias darbo aplinkas, būtinau naudoti kokybiškus, ergonomiškus ir patikimus įrankius. Vieni iš tokių įrankių – sandėlio vežimėliai ir vežimėliai laiptams. Peržiūrėkite platų AJ produktai siūlomų vežimėlių asortimentą ir raskite Jūsų individualius poreikius atitinkančius produktus. Produktai pasižymi tvirtumu ir patikimumu, yra ergonomiški ir maksimaliai palengvina kasdienes transportavimo užduotis.

Sandėlio vežimėlis

AJ Produktai asortimente yra didelis įvairiausių vežimėlių pasirinkimas. Galite įsigyti sunkių krovinių transprotavimui skirtus sandėlio vežimėlius, laiptais lipančius vežimėlius arba 2-in-1 tipo vežimėlius, kurie gali būti naudojami, kaip stanartiniai sandėlio vežimėliai ir kaip laiptais lipantys vežimėliai. Ypatingai tvirtos konstrukcijos sandėlio vežimėliai leidžia patogiai pervežti iki 400 kg. svorio krovinius (priklausomai nuo modelio). Vežimėlių tvirtumą užtikrina plieno konstrukcija bei dideli ir patvarūs ratukai. Patogus valdymas užtikrinamas ergonomiškų rankenų pagalba. Be to, siūlome įsigyti kompaktiškus – sudedamus vežimėlius. Nenaudojami vežimėliai gali būti sulankstomi, todėl mašinos bagažinėje užima labai mažai vietos. Laiptais lipančio vežimėlio konstrukcijoje sumontuoti trigubi ratukai, jie sukasi ratu – taip vežimėlis gali “lipti” laiptais. Asortimente galima rasti ir labai sunkiems kroviniams ir nelygiems paviršiams pritaikytus sandėlio vežimėlius. Pasidomėkite parduodamais sandėlio vežimėliais su nepradūriamais ratukais, teleskopinėmis rankenomis, atlenkiamomis krovinio platformomis ir kitomis ypatingai naudingomis funkcijomis.

2-in-1 vežimėliai

Tai unikalios konstrukcijos vežimėliai, kurie gali būti naudojami, kaip standartiniai sandėlio vežimėliai ir kaip platforminiai vežimėliai. Tokiu būdu, vežimėlio funkcionalumas gali būti pritaikomas transportuojamam kroviniui. Norint pakeisti vežimėlio paskirtį, pakanka tiesiog pakeisti rankenos poziciją. Siūlome įsigyti ir 3-in-1 sandėlio vežimėlius. Šie vežimėliai aprūpinti dideliais pripučiamais ratukais bei nedideliais individualiai judančiais ratukais – tokia konstrukcija yra lengvai valdoma ir pozicionuoja. Be aukščiau išvardintų vežimėlių AJ Produktai asortimente yra cilindriniai vežimėliai, vežimėliai dėžėms, kėlimo vežimėliai, palečių vežimėliai ir kita patogiam transportavimui skirta įranga. Pasidomėkite produktų specifikacijomis – išsirinkite tai, kad aititiks Jūsų individualius poreikius. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.