Valgomojo ir valgyklos kėdės

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Valgomojo ir valgyklos kėdės, pritaikomos bet kurioje valgymo erdvėje

Valgomojo ir valgyklos kėdės – vieni svarbiausių valgymo erdvių baldų, nesvarbu, ar tai būtų nedidelis buto valgomasis ar didelė, moderni valgykla. Įvairių formų, dydžių, stilių, skirtingais funkcionalumais pasižyminčios ir kt. valgomojo kėdės bei virtuvės kėdės gali būti priderintos prie kiekvieno valgomojo ir virtuvės aplinkos.

Valgomojo kėdės ir virtuvinės kėdės – tvirtos, praktiškos ir patogios naudoti

Valgomojo kėdės dažniausiai būna tvirtos ir patogios, nes yra skirtos ilgesniam sėdėjimui valgant ar užsiimant kita veikla. Valgomojo kėdės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo ar plastiko, o jų sėdimosios dalys gali būti minkštos, kad sėdėti ant kėdžių būtų dar patogiau. Kai kurios valgomojo kėdės taip pat gali turėti porankius, kurie suteikia papildomą atramą.

Šiuolaikinėse virtuvėse metalinės ir plastikinės virtuvės kėdės yra populiarus pasirinkimas dėl jų patvarumo bei lengvos priežiūros. Šios kėdės dažnai būna lengvos ir paprastai valomos, todėl yra praktiškas pasirinkimas kasdieniam naudojimui.

Sulankstomos kėdės – kai reikia funkcionalaus ir lengvai transportuojamo baldo

Sulankstomos kėdės yra praktiškas ir patogus pasirinkimas daugeliu atvejų. Šias kėdes galima lengvai sulankstyti ir sandėliuoti, kai jų nenaudojate, todėl jos idealiai tinka nedideliems butams ar erdvėms, kuriose planuojamas didesnis žmonių susibūrimas, pavyzdžiui, salėms, renginiams lauke ir pan.

Banketinės kėdės – ne tik praktiškos, bet ir stilingos

Banketinės kėdės, dėl savo elegantiško ir oficialaus dizaino, dažnai naudojamos ypatingiems renginiams ir susibūrimams. Šias kėdes dažnai galima rasti įvairių renginių vietose, viešbučiuose ir restoranuose, jos dažnai būna sudedamos viena ant kitos, kad nenaudojamas būtų patogu laikyti.

AJ Produktai valgomojo ir valgyklos kėdės – kiekvieno poreikiams

Nesvarbu, ar tai būtų kasdienis valgymas, ar ypatingos progos, ar darbas nuotoliu virtuvėje, AJ Produktai savo klientams siūlo platų ir nuolat atnaujinamą įvairių dydžių, stilių, formų ir kt. valgomojo ir virtuvės kėdžių pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno stilių ir poreikius. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt bei atraskite kokybiškus, praktiškus, funkcionalius bei stilingai atrodančius sėdimuosius baldus savo erdvėms.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Valgyklos stalaiAukšti stalaiSudedamos kėdės