• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią stelažo sistemą?

Kaip išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią stelažo sistemą?
Straipsnis

Kokio tipo stelažas yra tinkamas Jūsų veiklai ir verslui? AJ Produktai – stelažų sistemų specialistai. Galime pasiūlyti bet kokiems poreikiams tinkančius stelažus. Norėdami palengvinti stelažų sistemos pasirinkimo procesą, sukūrėme gidą, kuris padės suprasti kokios maksimalios apkrovos, kokio tipo ir kokių išmatavimų stelažas reikalingas būtent Jums.


Stelažai nesunkių daiktų saugojimui


Biurui ir kasdieniam daiktų saugojimui
Light ir Total – universalios ir labai tvirtos stelažų sistemos, kurios idealiai tinka tokių daiktų, kaip knygų, aplankų ir archyvavimo dėžių saugojimui. Šios stelažų sistemos yra lengvai surenkamos ir keičiamos. Stilingas šių stelažų dizainas leidžia juos pozicionuoti biure, toks sprendimas erdvei suteiks pramoninį pojūtį. Kiekvienos stelažo lentynos apkrova siekia 150 kg., galima įsigyti ir itin lengvų daiktų saugojimui skirtus modelius, kurių kiekvienos lentynos apkrova – 70 kg.


Mix – įvairiam daiktų saugojimui
Maksimali kievienos Mix stelažų lentynos apkrova taip pat yra 150 kg. Tai kas gi daro šią sistema unikalia? Tai galimybė rinktis tarp uždaro ir atviro daiktų saugojimo sprendimo. Stelažo konstrukciją galima naudoti kartu su durimis, stalčiais ir kitais išmaniais priedais. Lentynos tvirtinamos bet kokiame aukštyje nenaudojant įrankių. Galima rinktis keturių skirtingų aukščių ir keturių skirtingų gylių Mix stelažų modelius. Platus išmatavimų pasirinkimas daro šią sistemą ypač universalia. Pasikeitus poreikiams, šią stelažų sistemą yra itin paprasta pritaikyti, pakeisti ir padidinti.


Stelažų sistema ir biurui, ir sandėliui
Jeigu ieškote ypatingai tvirtų stelažų – rekomenduojame Power. Šios stelažo sistemos pavadinimas labai tiksliai apibūdina jos ypatumus. Ši sistema puikiai tinka naudoti sandėliuose, tačiau lygiai taip pat gerai pasitarnaus ir biure, jei iškils poreikis saugoti sunkesnius daiktus. Šios stelažų sistemos surinkimui nereikia naudoti nei varžtų, nei veržlių. Maksimami kiekvienos stabilaus stelažo lentynos apkrova yra 170 kg.


Specialios paskirties darbo erdvėms


Galvanizuota konstrukcija – bet kokiems poreikiams
Transform – lengvai transformuojamas ir lengvai besikeičiantiems verslo poreikiams pritaikytas stelažas. Maksimali kiekvienos stelažo lentynos apkrova siekia 190 kg. Galvanizuota konstrukcija tinka specialios paskirties darbo erdvėms, tokioms, kaip parduotuvės ar biurų archyvai. Stelažo sistemos rėmai pristatomi surinkti, taigi, norint surinkti stelažą, tereikia sukabinti lentynas Jums patogiame aukštyje.


Stelažo ir darbastalio derinys
Combo, kaip byloja pavadinimas, lengvai pritaikoma stelažų sistema. Galima keisti sistemos konfigūraciją, prijungti papilldomas sekcijas, lentynas ir priedus, taip sukuriant išmanią darbo ir daiktų saugojimo vietą. Combo sistema tinka specialios paskirties darbo aplinkoms, tokioms, kaip dirbtuvės, garažai, statybinių prekių parduotuvės ir t.t. Stelažas surenkamas naudojant tik guminį plaktuką – be varžtų ir veržlių. Stelažo konstrukcija yra maksimaliai stabili, nors joje nėra papildomų šoninių bei kryžminių tvirtinimų. Dėl šios priežasties, stelažas gali būti naudojamas iš visų konstrukcijos pusių. Priklausomai nuo konfigūracijos, maksimali kiekvienos stelažo lentynos apkrova gali siekti 700 kg.


Tvirčiausias iš visų
Ir pagaliau, pati tvirčiausia stelažų sistema. Tai didelių ir sunkių daiktų saugojimui pritaikyta, ypatingai tvirtos konstrukcijos stelažų sistema sandėliams. Milteliniu būdu dažyto plieno rėmas ir plieninės arba medžio drožlių plokščių lentynos, daro šiuos stelažus idealiai tinkančiais specialios paskirties darbo aplinkoms. Rėmo kojos yra pritaikytos tvirtinimui prie grindinio, tai sistemai suteikia maksimalų stabilumą. Priklausomai nuo pasirinkto stelažo konfigūracijos, maksimali vienos Tough stelažo lentynos apkrova gali siekti 1000 kg!


Be aukščiau išvardintų stelažų, siūlome įsigyti ir paletinius stelžus, konsolinius stelažus ir kitus daiktų saugojimo sprendimams skirtus produktus, tokius, kaip plastikines saugojimo dėžes, saugojimo spintas ir pan.

 

Susiję produktai
Power stelažas, bazinė dalis, 1970x1010x400 mm, pilka
Power stelažas, bazinė dalis, 1970x1010x400 mm, pilka
Kodas: 218701
 • Suveržiamas
 • Reguliuojamo aukščio lentynos
 • Sandėliams ir biurams
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Kodas: 27221
 • Uždaras daiktų saugojimo sprendimas
 • Reguliuojamo aukščio lentynos
 • Rankiniu būdu reguliuojamos kojos
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 medinės lentynos
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 medinės lentynos
Kodas: 213117
 • 4 plačios lentynos
 • Tinka dideliems daiktams
 • Pritaikytas specialios paskirties darbo erdvėms

Šis straipsnis yra iš kategorijos: