• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Skirtingų tipų lentynų ir stelažų vadovas

Skirtingų tipų lentynų ir stelažų vadovas
Straipsnis

Lentynos ir stelažai gali būti įvairių rūšių, kad atitiktų visus įmanomus reikalavimus ir naudojimo paskirtis. Tačiau pasirinkti tinkamą laikymo sistemą gali būti sudėtinga, ypač tada, jei ji turi patenkinti naujus laikymo reikalavimus. Turėsite apsvarstyti ne tik tai, ką laikysite, bet ir kur laikysite. Tolesnis vadovas padės jums pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sandėliavimo variantą.

Kokių skirtingų rūšių lentynų ir sandėliavimo sistemų būna?

Lentynos archyvui gali būti nuo lengvasvorių ir skirtų laikyti bylas ar žiedinius segtuvus iki patvarių medicininių įrašų, teisinių dokumentų, sąskaitų ir kitų svarbių dokumentų archyvavimui ir laikymui skirtų lentynų. Lengvasvorės biuro lentynos dažnai yra tinkamesnės montuoti prie sienos, o patvaresnės lentynos archyvui gali būti naudojamos iš abiejų pusių. Ypač lengvam montavimui yra skirta lentynų versija be varžtų.

Konsolinis stelažas – tai ypač patvarus stelažas, skirtas saugiam ilgų, sunkių medžiagų, tokių kaip vamzdžiai, strypai, konstrukcinis plienas ar mediena, laikymui. Tinka įvairaus dydžio ir svorio apkrovai. Šie stelažai yra be priekinių statramsčių, todėl objektai gali būti laikomi ant atramų horizontaliai, kad prie jų būtų lengviau prieiti ir pakelti tiek rankomis, tiek šakiniu krautuvu. Sistemai praplėsti gali būti naudojamos papildomos atramos, statramsčiai ir sutvirtinimai.

Padėklų stelažų sistemos yra pagamintos iš šoninių rėmų ir sijų. Jos komplektuojamos be lentynų, todėl padėklai statomi skersai sijų. Siūlome daug skirtingų tipų padėklų stelažų, tačiau visi jie tinkami laikyti ant padėklų supakuotas prekes horizontaliose eilėse keliais lygiais. Nedideliame sandėlyje gali prireikti naudoti šakinį krautuvą arba keltuvą, kad nukeltumėte padėklus nuo stelažų ar užkeltumėte ant jų.

Sunkesnių krovinių stelažai suteikia didesnę keliamąją galią lentynai negu standartinės parduotuvių lentynos. Šio tipo lentynos tinka sandėliavimui biure, archyve, parduotuvių salėse ar sandėlyje ir jos komplektuojamos kartu su lentynomis, skirtomis dėžėms ar kitiems daiktams laikyti, kitaip nei padėklų stelažai, kurie turi būti naudojami kartu su ant padėklų supakuotomis prekėmis. Asortimentą sudaro plačių ir ilgų lentynų variantai.

Stelažai smulkioms detalėms yra komplektuojami kartu su dalių talpyklomis ar dėžėmis, skirtomis komponentams, fiksavimo priemonėms ar kitoms mažoms dalims laikyti, kad būtų galima greitai ir lengvai jas rasti, kai tik to prireiks. Daugelyje versijų naudojamos „stabdymo rankenos“, kad dėžių nebūtų galima nuimti nuo lentynų, dalys neiškristų ir būtų išvengta netvarkos, kai dėžė nukrenta ant žemės.

Parduotuvių lentynos yra skirtos naudoti sandėliuose, dirbtuvėse, parduotuvėse ar net garažuose. Šio tipo lentynos yra ypač universalios ir tinkamos įvairioms paskirtims. Skirtinga apdaila yra tinkama skirtingai aplinkai: milteliniu būdu dažyta (arba lakuota) danga yra tinkama tik sausai vidaus aplinkai, cinkuota apdaila saugo nuo rūdžių ir tinka drėgnoms vietoms, nerūdijantis plienas gali būti plaunamas ir yra tinkamas naudoti aplinkoje, kur ruošiamas maistas, chromas suteikia puošnią, tačiau gana nebrangią apdailą lengvesnėms lentynoms ir puikiai tinka eksponavimui.

Padangų stelažuose patogu laikyti įvairių tipų ir dydžių padangas. 

Vertikalus sandėliavimas suteikia paprastą, erdvę taupančią tiek plokščių, tiek ilgų medžiagų sandėliavimo sprendimą; elementai yra laikomi statmenai, kad sutaupytų vietos ant grindų ir būtų lengva prieiti prie atskirų objektų.

Turite klausimų?

Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte mūsų Lentynų montavimo vadovą ir Ką turėtumėte apgalvoti rinkdamiesi lentynas ar stelažus.

Jei turite daugiau klausimų arba jums reikia pagalbos planuojant erdvę, mūsų projektų vadovas yra pasiruošęs padėti. Patarsime, kokios lentynos ar stelažai patys tinkamiausi, parengsime grindų planą ir netgi susitarsime dėl apsilankymo vietoje, jei prireiks.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: