Kilimėliai po kėde – funkcionalus darbo vietos aksesuaras

Kilimėliai po kėde yra praktiški ir funkcionalūs bet kokio biuro ar darbo vietos namuose interjero elementai. Kilimėliai po darbo kėde yra skirti apsaugoti grindis nuo kėdžių ratukų nusidėvėjimo, taip pat užtikrinti lygų paviršių, kad būtų lengva judėti kėdėmis. AJ Produktai siūlo įvairių formų ir dydžių kilimėlius po kėde su ratukais, kurie puikiai tiks skirtingų tipų kėdėms ir erdvėms.

Kilimėliai po kėde su sukibimo funkcija – praktiškas sprendimas minkštoms grindims

Kilimėliai po kėde – žymiai praktiškesnis sprendimas, nei kėdės pozicionavimas tiesiai ant minkštos grindų dangos, kuris gali ją sugadinti. Šie kilimėliai užtikrina tolygių kėdės ratukų riedėjimą. Sukibimo funkcija, tai apatinėje kilimėlio dalyje esantys spygliukai, kurie patikimai išlaiko kilimėlį vietoje bei neleidžia jam slidinėti paviršiumi.

Ergonomiški kilimėliai po darbo kėde – komfortiškai darbo vietai sukurti

Dirbantiems stovimą darbą, rekomenduojame naudoti ypač funkcionalius darbo vietos priedus – stovimo darbo kilimėlius. Šių kilimėlių paviršius yra minkštas ir amortizuojantis, todėl kūnui suteikia optimalią atramą. Dirbdami sėdėdami, šiuos kilimėlius naudokite kaip standartinius, grindų dangą apsaugančius kilimėlius, o dirbdami stovėdami – kaip ergonomiškus stovimo darbo priedus. Dviguba šių kilimėlių funkcija suteikia galimybę juos praktiškai panaudoti kartu su reguliuojamo aukščio stalais.

Skaidrūs kilimėliai kietoms grindims – ne tik funkcionalūs, bet ir lengvai pritaikomi

Mūsų siūlomi tvirti kilimėliai po kėdėmis, kurie optimaliai apsaugo grindų dangą nuo dėvėjimosi, gaminami iš perdirbtų medžiagų. Šie kilimėliai yra pritaikyti kietoms grindims, todėl jų konstrukcijoje nėra minkštoms grindų dangoms būtinų fiksavimo spygliukų. Be to, šie kilimėliai yra skaidrūs, todėl yra nepastebimi ir puikiai dera prie bet kokios darbo erdvės interjero.

Dar daugiau praktiškų ir funkcionalių kilimėlių po kėde rasite apsilankę AJ Produktai internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

BiurasBiuro kėdėsDarbo stalo priedai ir aksesuarai