Stumdomos pakylos

Lengvai bei patogiai naudojamos, stumdomos pakylos palengvina kasdienius darbus bei didina darbo aplinkos saugumą. Tai funkcionalūs ir labai praktiški darbo priedai parduotuvėms, sandėliams, bibliotekoms ir pan. AJ Produktai galite įsigyti skirtingo funkcionalumo, dizaino ir spalvų stumdomų pakylų modelius. Taip pat siūlome stacionarias pakylas, kopėčias.

Stumdoma pakyla – kas tai?

Stumdoma pakyla, tai universalus darbo įrankis, kuris leidžia lengvai bei saugiai pasiekti aukščiau sudėtus daiktus. Stumdoma pakyla turi tik vieną laiptelį – pakylos paviršių, kuris gali būti naudojamas ir kaip laikina darbo kėdė. Pakyla pravers darbo aplinkose, kuriose darbo įrankiai ir kiti daiktai sudėti ant spintų, lentynų ir pan. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, pakyla yra stumdoma. Norint ją perstumti į kitą vietą, pakanka lengvo judesio koja arba ranka. Kuomet ant pakylos nėra jokios apkrovos, konstrukcija lengvai rieda ant apačioje sumontuotų spyruoklinių ratukų. Ratukai automatiškai sulenda į konstrukcijos vidų, kuomet ant pakylos yra užlipama arba atsisėdama – taip užtikrinamas stumdomos pakylos stabilumas.

Dėvėjimuisi atsparios, plieninės stumdomos pakylos

Plieninė stumdoma pakyla yra su dviem konstrukcijoje įrengtais laipteliais. Laiptelių paviršius padengtas kontūruotos gumos sluoksniu, kuris apsaugo naudotoją nuo paslydimo. Ši GS sertifikuota stumdoma pakyla pagaminta iš milteliniu būdu pilkai dažyto lakštinio plieno. Apatinė konstrukcijos dalis padengta guminiu bamperiu, kuris užtikrina maksimalų konstrukcijos stabilumą naudojimo metu bei apsaugo grindų dangas nuo pažeidimų. Maksimali plieno konstrukcijos pakylos apkrova – 150 kg.

Legva plastikinė stumdoma pakyla

Lengvo konstrukcijos svorio, plastikinė stumdoma pakyla yra skirta naudojimui bibliotekose, parduotuvėse ar biuro archyve. Tvirto plastiko konstrukcijos apačioje įrengtas maksimalų stabilumą užtikrinantis guminis bamperis. Dviejų laiptelių paviršiai padengti kontūruota guma. Guminis paviršius didina darbo saugumą ir apsaugo naudotoją nuo paslydimo. Be stumdmų pakylų, siūlome įsigyti ir kitus sandėliams skirtus produktus. Naršykite kopečių ir pastolių, konsolinių stelažų, stelažų padangoms ir kitas kategorijas – raskite tai, kas atitiks Jūsų individualius poreikius.