Jungtys ir kabeliai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Lovelis laidams, laikikliai laidams ir kt. laidų tvarkymo sprendimai – patrauklios biuro erdvės paslaptis

Šiuolaikiniuose biuruose įvairūs laidų ir kabelių tvarkymo sprendimai (lovelis laidams po stalu, laikikliai laidams, laidų apsauga ir kt.) padeda užtikrinti tvarką ir saugumą darbo vietose, sumažinti pavojų ir prailginti laidų tarnavimo laiką juos apsaugant nuo pažeidimų. AJ Produktai siūlo jungčių ir kabelių tvarkymo sprendimus, kurie padės sukurti funkcionalią bei estetiškai patrauklią Jūsų darbo erdvę.

AJ Produktai asortimente – praktiški ir funkcionalūs jungčių bei laidų tvarkymo sprendimai

Lovelis laidams. Tai paprastas ir patogus būdas vesti kabelius nuo įrenginių iki maitinimo šaltinio. Pagal poreikį, gali būti pasirenkamas lovelis laidams po stalu, metalinis lovelis laidams ar kitoks lovelis, padėsiantis sukurti funkcionalią bei tvarkingą darbo erdvę.

Laikikliai laidams. Pamirškite erzinančią situaciją, kai kompiuterio ar kiti laidai slysta nuo stalo. Laikikliai laidams išlaiko laidus vienoje vietoje, neleidžia jiems susipainioti ir sukurti raizgalynės.

Laidų apsauga. Ji padeda lengvai išvengti laidų raizgalynės ir betvarkės, kuri susidaro naudojantis dideliu kiekiu įvairių prietaisų.

Kiti jungčių ir kabelių tvarkymo sprendimai. Darbo erdvėse taip pat naudingi ir kiti jungčių ir kabelių tvarkymo sprendimai, tokie kaip dėžutės laidams, maitinimo lizdai stalviršiui ir kt. Šie praktiški biuro aksesuarai padės palaikyti tvarkingą darbo vietą.

Užtikrinta kabelių ir laidų apsauga Jūsų darbo vietoje

Gerai organizuota darbo vieta yra labai svarbi produktyvumui ir saugumui. AJ Produktai asortimente esantys jungčių ir kabelių priedai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų, todėl yra patikimi, praktiški bei stilingi laidų tvarkymo sprendimai. Apžvelkite mūsų internetinės parduotuvės www.ajproduktai.lt asortimentą ir atraskite puikius sprendimus, kurie pagerins Jūsų darbo vietos funkcionalumą ir estetiką.