Pirmosios pagalbos produktai

Ideali rūbinė

Septyni patarimai kuriant nugalėtojų vertą rūbinę

Skaityti patarimus

Pirmosios pagalbos produktai

Ar žinote, kad paslydimai, nukritimai ir susimušimai yra dažniausi traumas sukeliantys incidentai darbo vietose? Tam tikrais atvejais, tokie nutikimai gali baigtis rimtomis daruotojų traumomis. Visgi, tinkamas sureagavimas į nelaimingą atsitikimą, padeda išvengti rimtesnių pasekmių darbuotojo sveikatai. Mūsų prekių asortimente galite rasti visus būtinus pirmosios pagalbos priedus. AJ Produktai parduoda darbo erdvėms skirtus pirmosios pagalbos rinkinius, pleistrus ir tvarsčius, akių praplovimo skysčius ir t.t. Žemiau pateiktame tekste galima daugiau sužinoti apie parduodamus produktus.

Pleistrai ir pleistrų rinkiniai

Pasirūpinti nedidelėmis traumomis ir įsipjovimais padės vienas iš privalomų darbo erdvių priedų – pleistro dozatorius. Esant poreikiui, galima greitai ir lengvai atplėšti reikiamo ilgio tamprų, sugeriantį ir klijų sudėtyje neturintį pleistrą. Pleistrai leidžia ganėtinai laisvai lankstytis sutvarstytiems sąnariams. Be to, pleistrą galima nesunkiai atsiplėšti ir riebaluotomis bei nešvariomis rankomis. Dėl šių priežasčių, pleistro dozatorius puikiai tinka tiek pramonės erdvėms, tiek biurams. Daugiau informacijos apie produktą rasite paspaudę ant nuotraukos.

Pirmosios pagalbos rinkinys

AJ Produktai asortimente yra ir privalomas padidintos rizikos darbo erdvių priedai – pirmosios pagalbos rinkiniai. Šiuos rinkinius galima naudoti sandėliuose, gamyklose, statybų aikštelėse ir pan. Rinkinys gali būti tvirtinamas prie sienos, taip užtikrinant patogų ir greitą turinio pasiekiamumą. Rinkinyje yra pleistrai, tvarsčiai, geliai nuo nudegimų, akių praplovimo skystis, žaizdų dezinfekavimo servetėlės ir pirmosios pagalbos antklodės. Rinkinyje patalpinome ir aprašą/instrukciją, kuri leis greitai susiorientuoti, kokiam tikslui, kuri priemonė turi būti naudojama. Naršykite mūsų puslapyje – lengvai raskite reikiamus produktus.

Medicinos reikmenų spintos

Nežinote, kaip ir kur reikėtų saugoti vaistus bei medicinos įrangą? AJ Produktai asortimente rasite medicinos reikmenų saugojimo spintelę su vienu arba dviem skyriais. Šioje spintelėje, medicinos reikmenis bei vaistus galima saugoti tvarkingai bei organizuotai. Spintos lentynos – reguliuojamos, todėl ją nesunku pritaikyti individualiems poreikiams. Spintelė pritaikyta tvirtinimui prie sienos, kas užtikrina patogų spintelės turinio pasiekiamumą. Be to, kai kuriuos reikmenis mes parduodame atskirai, pavyzdžiui tvarsčius ir pleistrus, neutralaus pH akių praplovimo skystį ir pan.