Konferencinės kėdės

Konferencinės kėdės

AJ Produktai puikiai suvokia konferencijų erdvių svarbą verslui. Yra ypatingai svarbu, šias erdves įrengti taip, kad jos būtų maksimaliai funkcionalios ir patogios. Pasirinktos konferencinės kėdės turi esminę įtaką visos erdvės patogumui. Viena į kitą sudedamos kėdės – funkcionaliai naudingos patalpoms, kuriose vyksta mokymai ar prezentacijos. Atsiradus poreikiui, tokios kėdės leidžia greitai ir paprastai sukurti papildomas sėdimas vietas. Be to, tinkamo dizaino kėdės pasitarnaus ir tais atvejais, kai patalpose vyks susitikimai su klientais ar valdybos posėdžiai. Mes siūlome įsigyti daugumai verslo aplinkų pritaikytas ir labai universalias konferencines kėdes. Žemiau esančiame tekste apžvelgsime kelias šių kėdžių funkcijas, kurios leis lengviau pasirinkti tokią konferencijų kėdę, kuri tinka būtent Jums.

Estetika

Estetinis pasirinktų baldų vaizdas turi ypatingai didelę reikšmę konferencijų patalpai, kurioje vyksta susitikimai su esamais ir potencialiais klientais. Norėdami rasti produktą, kuris atitiks Jūsų poreikius, turite atrasti balansą tarp produkto estetikos ir jo kainos. Mes siūlome skirtingų spalvų ir skirtingų apdailos variantų kėdžių modelius: bukas, beige, beržas, juoda, mėlyna, žalia, pilka, šviesiai žalia, violetinė, oranžinė, raudona, balta ir t.t.

Medžiaga

Mes siūlome kėdes su skirtingais apdailos variantais: medžiaginiu, laminato, odos, poliuretano ir dirbtinės oros. Būtina atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių yra pagamintos kėdės. Pavyzdžiui, jei biuro kėdės bus naudojamos ilgiems sėdimo darbo periodams, būtina rinktis medžiagą, kuri neslysta ir nesukelia prakaitavimo.

Sėdynės aukštis ir gylis

Svarbus kiekvienos kėdės aspektas – sėdynės aukštis. Jis nulemia kiek patogiai vienas ar kitos žmogus sėdės kėdėje ir ar tinkamai jo kojos lies grindis. Kėdės su reguliuojamo aukščio sėdynėmis leidžia sėdinčiajam greitai ir lengvai pritaikyti baldą savo kūnui. Sėdynės gylio reguliavimas yra itin svarbus didesnio ūgio žmonėms. Mes siūlome kėdes, kurių aukštis keičiamas 410 mm ir 580 mm intervale.

Įsigykite komplektus

AJ Produktai siūlo įsigyti konferencijų baldus, priedus ir aksesuarus. Naršykite mūsų svetainėje ir suraskite Jums tinkančius ir patinkančius bei tarpusavyje derančius produktus: konferenciniai stalai, rašymo lentos, stalčių spintelės, konferencijų baldų komplektai ir t.t.