Šiukšlių dėžės nuorūkoms

Šiukšlių dėžės nuorūkoms

Darbovietėse turime kolegų, kuriems yra būtinos parūkymo pertraukėlės darbo dienos metu. Dėl šios priežasties, AJ Produktai siūlo įsigyti patogias ir funkcionalias rūkymo zonas leidžiančias įrengti lauko pelenines. Mūsų asortimente yra didelis peleninių ir šiukšlių dėžių su peleninėmis pasirinkimas.

Stalo peleninės

Siūlome įsigyti iš nedegių medžiagų pagamintas stalo pelenines su sandariais dangčiais. Sandarus dangtis išlaiko dūmus ir blogą kvapą konstrukcijos viduje, todėl jis nesklinda rūkymo zonoje. Šios stilingos peleninės pasižymi klasikiniu dizainu, todėl idealiai tinka bet kokioms lauko erdvėms. Jas galima naudoti biurų rūkyklose, uždarose rūkymo zonose ar privačiose valdose. Šios peleninės yra labai lengvai valomos, be to, jas galima plauti indų plovyklėje. Užpildytos peleninės turinį galima iškratyti į patogų atliekų konteinerį su ratukais. Naršykite peleninių kategoriją, raskite tai, ko reikia būtent Jums.

Pastatomos peleninės

AJ Produktai siūlo įsigyti individualiai naudojamas – pastatomas pelenines laukui. Šių peleninių konstrukcijos aprūpintos ugniai atspariomis vidinėmis talpomis. Tai ypatingai patvarios vidinės talpos, kurių konstrukcija nerūdija, neskyla ir pan. Galvanizuotas vidinis konteineris yra lengvai išimamas, ištuštinamas ir išvalomas. Į vidinį konteinerį įmestos nuorūkos greitai užgesta, taip yra todėl, kad konstukcija apriboja dėguonies patekimą į konteinerio vidų. Taip apsisaugoma nuo gaisro. Dėl šios priežasties, pastatomos lauko peleninės nereikalauja kasdienės priežiūros ir yra tinkamos naudoti lauko erdvėse. Mes parduodame įvairiaus dizaino pelenines: pastatomas rakinamas pelenines, kvadratines pelenines, klasikinio dizaino pastatomas pelenines.

Sieninės peleninės

Be pastatomų peleninių, AJ Produktai siūlo įsigyti prie sienos tvirtinamas pelenines. Galima rinktis skirtingus sieninių peleninių modelius: milteliniu būdu dažytus – pažeidimams atsparius, su galvanizuotais vidiniais koneineriais ir pan. Kai kurie sieninių peleninių modeliai gali būti naudojami su spynelėmis, jie naudingi darbo erdvėse, kuriose yra padidintaus saugumo lygis. Be aukščiau aprašytų produktų, mes siūlome įsigyti ir lauko peleninėms skirtus priedus, tokius, kaip lauko peleninių apsaugai pritaikytus trosus ar grandines, lauko peleninių tvirtinimui prie grindinio skirtas detales, peleninėms skirtus nedegius nuorūkų maišelius ir t.t. Pas mus rasite ir kitų šiukšlių dėžių, atliekų konteinerių, šiukšlių maišų ir viską, ko reikia optimaliam aplinkos apsaugos sprendimui sukurti. Naršykite produktų kategorijas – lengvai raskite tai, ko ieškote.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Parko suoliukaiStovai dviračiamsLauko kėdės ir suolai