• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

„Create“ – nauja AJ užrakinamų spintelių serija

„Create“ – nauja AJ užrakinamų spintelių serija
Straipsnis

„Create“ – tai mūsų nauja užrakinamų spintelių serija. Pasirinkę šias spinteles, išsiskiriančias savo forma, spalva ir durelių dizainu, sukursite jums patinkantį daiktų laikymo sprendimą. Kitokių linijų spintelės atsidaro taip, kad išnaudojama visa erdvė ir sukuriamas kūrybiškas interjero dizainas.


- „Create“ serijos spinteles nebūtina statyti prie sienos. Šiuos baldus galite išdėstyti bet kurioje patalpos vietoje. Į patalpą įėjęs žmogus mato ne griežtą liniją, o švelnią formą, – teigia dizainerė Cecilia Stööp.


Užrakinamų spintelių karkasas yra dailus, lygiais šonais. Spintelės yra trijų skirtingų aukščių, todėl jas galima įvairiai komponuoti. Galimybes gali apriboti tik jūsų fantazija!
– Stengiausi sukurti kitokį apstatymo stilių, derinant aukštas ir žemas spinteles, norėjau sukurti kitokią spintelės formą, – pasakoja Cecilia Stööp.


Skirtingas spintelių aukštis suteikia dar vieną pranašumą – jos neužstoja vaizdo. Tai užtikrina saugumą mokyklose ir kitose viešose vietose.


Visiškai naujos baldų, kurių dalis ir priedus galima derinti priklausomai nuo aplinkos, vartotojo ir pageidaujamo funkcionalumo, serijos sukūrimas yra ilgas ir sudėtingas procesas.


– Turime didelį pranašumą – įmonėje yra visa projektavimo grandinė, kuri rūpinasi visais procesais nuo idėjos iki dizaino ir gamybos. Artimai bendradarbiavau su mūsų gamintojais Slovakijoje, – komentuoja Cecilia.


Cecilia dažnai lankėsi tose aplinkose ir vietose, kur naudojamos užrakinamos spintelės – mokyklose, sporto salėse, darbo vietose ir grožio centruose, – ir stebėjo.


– Norėjau sužinoti, kaip žmonės naudoja užrakinamas spinteles, ką jie jose laiko, su kokiomis problemomis susiduria ir ar jiems nieko netrūksta, – teigia Cecilia.


Tokiu būdu ji pasisėmė idėjų, kurias vėliau įgyvendino kurdama „Create“ seriją, pvz., sugalvojo naujus daiktų laikymo sprendimus ir talpesnes spinteles.


– Į galvą šovė mintis, kai pamačiau, kad daugelis žmonių į spinteles norėtų pasidėti dviratininko šalmą. Taip pat reikia vietos batams, krepšiams ir viršutiniams drabužiams. Į mažą spintelę visa tai sugrūsti gali būti sudėtinga, – pastebi Cecilia.


Stebint žmones kilo idėja suprojektuoti atskirą lentyną smulkiems daiktams laikyti.


– Vienoje mokykloje mažas vaikas man paaiškino, ko jis pasigenda savo spintelėje: „Kai kioskelyje nusiperku kramtomosios gumos ir einu žaisti stalo tenisą, man reikia tą gumą kažkur pasidėti“. Lentynėlę smulkmenoms išnaudoja kiekvienas, nesvarbu, ar persirengdamas darbe, ar nusisegdamas laikrodį sporto salėje, – teigia Cecilia.


Lentynos „Create“ spintelėse gali būti pritaikomos prie žmogaus, kuris jomis naudojasi, poreikių. Pavyzdžiui, galima įstatyti papildomą lentyną krepšiui pasidėti, jei nesinori jo dėti kartu su batais. Dėl spintelėje esančių skylučių lentynoms ir kitiems priedams įstatyti jų aukštį galite keisti pagal savo poreikius.


– Kiekvienas yra skirtingas. Nesvarbu, ar esate aukštas ar žemas, galite patogiai naudotis spintele, nesusidurdami su tokia problema, kad reikia pasiekti per aukštai padėtus daiktus, – priduria Cecilia.


Dėl tos pačios priežasties visos lentynos yra su skylutėmis, kad iš apačios būtų galima pamatyti, ar nepalikote kokių nors daiktų.


Lygų karkasą papildo originalios durelės. Klasikinės paprastos, suderintos, kūrybiškai asmeniškos ar techniškai išsiskiriančios durelės – galite rinktis medžiagas, spalvą ir stilių.

– Durelės spintelėms suteikia skirtingą dizainą, kurį galite pasirinkti priklausomai nuo aplinkos, kurioje jos bus naudojamos, ir žmonių, kurie jomis naudosis. Todėl skirtingiems vartotojams sukūrėme skirtingo dizaino dureles, – pažymi Cecilia.


„Create“ seriją norima praplėsti ir papildyti. Šiuo metu projektuojami ne tik papildomi priedai, bet ir suoliukai ir sofos.


– Pasirinkę „Create“ serijos baldus galėsite ne tik apstatyti visą persirengimo kambarį ir sukurti visą interjerą, bet ir išimti ar įstatyti lentynėles, kai spintelėse prireiks daugiau vietos arba pasikeis jų funkcija, – teigia Cecilia Stööp.

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"„Create“ serijos spinteles nebūtina statyti prie sienos. Šiuos baldus galite išdėstyti bet kurioje patalpos vietoje. Į patalpą įėjęs žmogus mato ne griežtą liniją, o švelnią formą"
Cecilia Stööp
Cecilia Stööp Dizainerė, AJ produktai