• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ką rinktis: ugniai atsparią saugojimo spintą, padidinto saugumo spintą ar seifą?

Ką rinktis: ugniai atsparią saugojimo spintą, padidinto saugumo spintą ar seifą?
Straipsnis

Pasirinkti tinkamą spintelę įmonės dokumentams, duomenų laikmenoms ar kitam turtui saugoti yra itin svarbu. Šiame straipsnyje supažindinsime Jus su įprastai atliekamais bandymais ir sertifikavimo procedūromis bei padėsime jums išsirinkti saugojimo spintelę, atitinkančią jūsų poreikius.

 

Pinigų dėžutė užtikrina turto apsaugą nuo vagių. Pinigų dėžučių patikimumas vagystės atveju nustatomas pagal standartą EN 1134-1 ir jos yra skirstomos į tam tikras klases. Kuo aukštesnė klasė, tuo vertingesni daiktai gali būti saugiai laikomi dėžutėje. Pinigų dėžutė puikiai tinka raktams, gryniesiems pinigams ir konfidencialiems dokumentams laikyti. Norėdami sužinoti, kokios tiksliai vertės daiktai gali būti saugomi konkrečioje pinigų dėžutėje, pasitarkite su savo draudimo bendrove.

 

Seifai – tai patikimos, nuo vagystės apsaugančios spintelės, kurios yra išbandomos ir sertifikuojamos pagal Švedijos bandymų standartą SSF3492. Seifai tinka raktams, kontaktinei informacijai, kompiuteriams, telefonams ir kitiems vertingiems daiktams laikyti, tačiau jų atsparumas ugniai nėra bandomas. Spintelės turi atlaikyti įvairaus pobūdžio fizinį poveikį tam tikrą laiką, kuris nustatomas kiekvienam seifui konkrečiai, ir turi būti neįmanoma jų atidaryti.

 

Įsilaužimui atsparios spintos – tai saugios spintos, išbandomos ir sertifikuojamos pagal standartą EN 14450 bei skirstomos į S1 ir S2 kategorijas, jos dažnai pasižymi ir atsparumu ugniai. Šios spintos puikiai tinka gryniesiems pinigams, brangakmeniams, dokumentams ir kitai vertingai nuosavybei saugoti. Įsilaužimui atsparios spintos suteikia mažesnį apsaugos lygį nei pinigų dėžutės.

 

Nedegios spintos arba ugniai atsparios dokumentų spintos tinka popieriniam turtui saugoti, pvz., jose itin saugu laikyti sutartis, verslo dokumentus, svarbią korespondenciją ir įrašus. Bandymai atliekami pagal įvairias sistemas, tokias kaip NT Fire 017, UL arba EN 15659. Atsparumo ugniai rodiklis parodo, kiek minučių spintelės turinys gali išlikti nepažeistas. Pvz., spintelėje, priskiriamoje P120 kategorijai, objektai nėra pažeidžiami 120 minučių. Ugniai atsparios spintelės nėra bandomos dėl jų atsparumo įsilaužimui. Siekiant užtikrinti apsaugą tiek vagystės, tiek gaisro atveju, įsilaužimui atsparios spintos ir seifai dažnai būna atsparūs ugniai.

 

Be to, saugojimo spintelėse galima įmontuoti duomenų laikmenų saugojimo dėklą, kuris užtikrina saugų skaitmeninių laikmenų, pvz., kietųjų diskų, CD ir DVD, laikymą, nes jos yra jautresnės karščiui nei popierius ir joms reikia didesnės apsaugos.

Susiję produktai
Padidinto saugumo spintelė Conceal, kodinis užraktas, 200x310x200mm
Padidinto saugumo spintelė Conceal, kodinis užraktas, 200x310x200mm
Kodas: 13665
  • Elektroninė kodinė spyna
  • Avariniam atidarymui skirtas mechaninis užraktas
  • 6 skaitmenų kodas
Atspari ugniai spinta Shield, 60 min, 535x410x445mm
Atspari ugniai spinta Shield, 60 min, 535x410x445mm
Kodas: 12858
  • Apsauga nuo ugnies 60 min.
  • Reguliuojama lentyna
  • Pasirenkamas kodinis arba raktinis užraktas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: