• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ką turėtumėte apgalvoti rinkdamiesi lentynas ar stelažus?

Ką turėtumėte apgalvoti rinkdamiesi lentynas ar stelažus?
Straipsnis

Prieš pirkdami lentynas ar stelažus turėtumėte užduoti sau kelis klausimus.

Kiek turiu vietos?

Būtinai pamatuokite turimos vietos aukštį, plotį ir gylį. Jei laikote padėklus, patikrinkite, ar jūsų pasirinkta padėklų lentyna tinka jūsų naudojamų padėklų dydžiui. Dauguma AJ padėklų lentynų yra 1100 mm pločio ir yra skirtos standartiniams 1000 x 1200 mm europadėklams.

Kiek svorio lentynos turi atlaikyti?

Vienas iš svarbiausių veiksnių, kurį reikia apsvarstyti – kiek svorio turės atlaikyti lentyna? Tiek lentynos, tiek sijos yra sukurtos vienodai paskirstytai apkrovai (UDL). Tai reiškia, kad lentyna gali atlaikyti tam tikrą svorį tik tada, jei apkrova yra vienodai paskirstyta per visą lentynos plotą. Jei padėsite vieną visos keliamosios galios objektą lentynos viduryje, lentyna gali sugriūti. Rekomenduojame pasirinkti truputį didesnę galią negu reikia, kad būtumėte tikri, jog apkrova nebus viršyta.

Man reikia sijų ar lentynų?

Padėklų stelažai yra tiekiami su sijomis, tačiau be tarpinių lentynų atramų ir jie tinka tik laikyti padėklus, kurie tarsi lentynos sujungia tarpą tarp sijų. Jei reikia laikyti dėžes ar kitas ne ant padėklų supakuotas prekes, tada prireiks lentynų su visomis pakopomis. Daug sandėliuojant rekomenduojame patvarias lentynas su tinkama didele leistina apkrova.

Man reikalingas priėjimas iš vienos ar iš abiejų pusių?

Atsižvelkite į tai, ar lentyna turi būti atremta į sieną ir ar reikia skersinio sutvirtinimo, kad užtikrintų sistemos stabilumą (todėl nebus priėjimo iš vienos pusės). Prie padėklų stelažo ir patvaresnės lentynos paprastai (tačiau ne visada) galima prieiti iš vienos pusės. Konsoliniai stelažai suteikia galimybę prieiti iš abiejų pusių, tačiau jie yra naudojami ilgų daiktų sandėliavimui horizontalioje padėtyje.

Ką laikysiu lentynose?

Priklausomai nuo to, ką jums reikia laikyti, standartinės laikymo lentynos ar padėklų stelažai gali nebūti tinkamas pasirinkimas. Apsvarstykite, ar nėra geresnio sprendimo, tokio kaip konsolinis stelažas, vertikalios sandėliavimo sistemos arba nedidelių dalių lentynos.

Kur mano lentynos bus padėtos?

Turėtumėte apsvarstyti, kokioje aplinkoje jūsų lentynos bus laikomos, nes tai gali turėti įtakos tam, kokią apdailą turėtumėte rinktis. Jei jūsų lentynų sistema yra skirta sausai vidaus aplinkai, tada yra tinkama paprasta milteliniu būdu dažyta (arba lakuota) danga. Cinkuota apdaila saugo nuo rūdžių ir yra tinkama drėgnoms vietoms, o nerūdijantis plienas gali būti nuplaunamas ir puikiai tinka naudoti sterilioje aplinkoje, maisto laikymo ar ruošimo zonose. Chromas suteiks puošnią, tačiau gana nebrangią apdailą mažiau patvarioms lentynoms (pavyzdžiui, palyginus su nerūdijančiu plienu) ir jis puikiai tinka eksponavimui.

Ar man reikės daugiau lentynų ateityje?

Dauguma lentynų sistemų yra suprojektuotos taip, kad ateityje jas būtų galima lengvai praplėsti. Jei jūsų perkama lentynų sistema susideda iš bazinės ir papildomų dalių, tada galėsite ją papildyti, kai tik to prireiks!

Turite klausimų?

Spustelėkite čia, kad pamatytumėte mūsų Skirtingų tipų lentynų ir stelažų vadovą ir Lentynų  montavimo vadovą.

Jei turite daugiau klausimų arba jums reikia pagalbos planuojant erdvę, mūsų projektų vadovas yra pasiruošęs padėti. Patarsime, kokios lentynos ar stelažai patys tinkamiausi, parengsime grindų planą ir netgi susitarsime dėl apsilankymo vietoje, jei prireiks.

Susiję produktai
Stelažas Transform, bazinė dalis su 4 grotuotomis lentynomis, 1576x975x400mm
Stelažas Transform, bazinė dalis su 4 grotuotomis lentynomis, 1576x975x400mm
Kodas: 216508
  • Be varžtų
  • Reguliuojamo aukščio lentynos
  • Platus pasirinkimas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: