• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Trys apsaugos zonos nuo purvo

Kilimai laukiamiesiems
Straipsnis

Pirmas dalykas, su kuriuo susiduria lankytojai įeidami į biurą, yra durų kilimėlis. Akivaizdu, kad jo išvaizda yra labai svarbi, bet lygiai taip pat svarbu, kad jis būtų funkcionalus. Geras kilimėlis puikiai sulaiko purvą ir drėgmę – biuro grindis lengviau prižiūrėti, jos mažiau išsitepa, nenusidėvi ir nebūna slidžios.

Kilimėliai prie durų sulaiko purvą ir drėgmę neleisdami jiems plisti toliau per grindis. Ypatingai tai padeda darganotą rudenį, kai lauke yra daug purvo arba žiemą, kai prie batų prikimba didelis kiekis sniego.

– Nė viena įmonė nenorėtų sudaryti blogo pirmo įspūdžio savo klientams dėl nešvarių grindų, ypač kai lauke lyja ar sninga, sako Erika Samuelsson, AJ produktų pardavimų vadybininkė.

Tik trys žingsniai

Įėjimai paprastai skirstomi į tris zonas, kurių kiekviena turi savo tipo kilimėlius. Prie įėjimo iš lauko pusės reikalingas storesnis guminis kilimėlis su skylutėmis arba metaliniu tinkleliu, kad didžioji dalis purvo liktų lauke. Lauko koridoriuje (tambure) taip pat reikalingas kilimėlis, kuris turi gremžimo funkciją, tačiau svarbu, kad jis sugertų purvo ir drėgmės perteklių.

– Tokio tipo kilimėliai yra minkštesni ir užtikrina, kad purvas jame užsilaikytų. Tik įėjus į vidų, reikalingas trečiasis kilimėlis efektyviai sugeriantis drėgmę nuo batų. Dabar jau esant viduje, tiek ant jūsų batų, tiek ant grindų yra palaikoma švara, sako Erika Samuelsson.

Susiję produktai
Guminis kilimėlis prie įėjimų Spike, 800 x 600 mm, juodas
Guminis kilimėlis prie įėjimų Spike, 800 x 600 mm, juodas
Kodas: 25045
  • Puikiai nuvalo
  • Tinka lauko sąlygoms
  • Apsaugo grindis
Durų kilimėlis Effect, 750 x 1000 mm, juodas
Durų kilimėlis Effect, 750 x 1000 mm, juodas
Kodas: 20801
  • Puikiai nuvalo
  • Labai patvarus
  • Neslystantis paviršius

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Nė viena įmonė nenorėtų sudaryti blogo pirmo įspūdžio savo klientams dėl nešvarių grindų, ypač kai lauke lyja ar sninga."
Erika Samuelsson
Erika Samuelsson AJ produktų pardavimų vadybininkė