• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kokia biuro kėdė labiausiai tinka Jums?

Kokia biuro kėdė labiausiai tinka Jums?
Straipsnis

Darbas biure reiškia ilgas sėdėjimo valandas biuro kėdėje. Būtent dėl šios priežasties yra ypatingai svarbu pasirinkti Jums tinkančią kėdę, kuri tiktų Jūsų kūnui, būtų patogi ir ergonomiška. Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas biuro kėdes ir išsirinkite Jums labiausiai tinkančią kėdę!

 

Jei sėdimą darbą dirbate trumpais laiko intervalais.


Biuro kėdė Derry – minimalistinio dizaino biuro kėdė ir su šiek tiek aukštesniu nugaros atlošu. Derry kėdė su patvaraus audinio apmušalu yra reguliuojama vieno mygtuko paspaudimu. Ši kėdė pritaikyta tiems darbuotojams, kurie sėdimą darbą dirbą trumpais intervalais – iki 4 valandų.


Biuro kėdė Milton – moderni biuro kėdė su sinchroniniu mechanizmu. Šis mechanizmas leidžia kėdei atkartoti sėdinčiojo kūno judesius, o tai, savo ruožtu, sukuria ergonomišką sėdėjimo padėtį ir gerina kūno kraujo apytaką. Sėdynės aukštis ir porankiai gali būti pritaikomi Jūsų ūgiui – tai užtikrina optimalią atramą kūnui sėdimo darbo metu.

 

Jei sėdimą darbą dirbate ilgą laiko tarpą.


24 val. biuro kėdė Wembley – išskirtinė biuro kėdė su aukštos kokybės ergonominėmis funkcijomis. Tai idealus pasirinkimas tiems, kas dirba sėdėdami iki 12 valandų. Ergonomiškas sinchronizacijos mechanizmas gali būti užfiksuotas keturiose padėtyse – jis užtikrina gerą sėdėjimo padėtį ir gerina kraujo apytaką sedinčiojo kūne. Galima reguliuoji nugaros atlošą, sėdynę, juosmens atramą ir porankius. Nugaros atlošo aukštis yra reguliuojamas ir jame yra sumontuota optimalią atramą kaklui ir pečiams suteikianti galvos atrama.


24 val. biuro kėdė Liverpool -  itin technologiškai pažangi biuro kėdė, kuri yra specialiai pritaikyta labai ilgoms sėdimo darbo valandoms. Ji puikiai tiks ir standartiniuose biuruose, ir specialios paskirties darbo erdvėse, tokiose kaip skrydžių valdymo centrai ar apsaugos - stebėjimo patalpos. 24 sėdimo darbo valandų sertifikatas užtikrina maksimalų sėdėjimo komfortą ilgų sėdimo darbo valandų metu. Kėdė aprūpinta keliomis reguliuojamomis funkcijomis, kurios leidžia šią kėdę idealiai pritaikyti sėdinčiojo kūnui. Galima reguliuoti sėdynės ir nugaros atlošo aukštį bei kampą, galvos atlošo aukštį bei juosmens atramą. Be to, kėdėje Liverpool įrengti keičiamo kampo porankiai.

 

Jei darbo padėtį norite keisti dažnai.


Aktyvaus sėdėjimo kėdė Twist – įsigykite šią ergonomišką biuro kėdę ir dažnai keiskite darbo padėtį! Twist kėdė yra idealus pasirinkimas tiems, kas mėgsta ir nori sėdėti aktyviai. Kėdės konstrukcijoje įrengta 360 laipsnių kampu apsisukanti atrama, kuri gali būti naudojama, kaip nugaros atrama, atrama krūtinei ar porankiai – Jūs renkatės kokiu būdu sėdėti. Keiskite darbo padėtį kuo dažniau!


Balansinė kėdė Chester – aktyvaus sėdėjimo kėdė, kuri stiprina kūno raumenis ir suteikia maksimalų sėdėjimo komfortą. Kėdėje Chester sumontuotas balansinis kamuolys, kurio kietumas reguliuojamas komplekte esančia pompa. Sėdint, kūnas neturi nuolatinės fiksuotos atramos, todėl yra provokuojamas nuolatos ieškoti balanso bei tinkamos pozicijos. Sėdėjimas ant šios kėdės mažina įtampą, treniruoja raumenis bei gerina kraujo apytaką. Be to, tai stilinga ir šiuolaikiška Jūsų biuro interjero detalė.

 

Jei Jums reikia ergonomiškų funkcijų.


Biuro kėdė Harlow – išskirtinės kokybės kėdė, kurios dizainas buvo kuriamas koncentruojantis į kokybę, aplinkosaugą, sveikatą ir socialinę atsakomybę. Ši kėdė yra pažymėta  The Blue Angel ekologiškumo ženklu, kuris yra suteikiamas produktams, kurie minimaliai kenkia aplinkai (lyginant su kitais - analogiškais produktais).  LGA sertifikatas garantuoja produkto atitikimą griežtiems ir aukštiems kokybės ir ergonomikos reikalavimams. Sinchroninis kėdės mechanimzas leidžia baldui tiksliai atkartoti sėdinčiojo kūno judesius keičiant sėdėjimo poziciją. Galima reguliuoti sėdynės kampą, aukštį, gylį ir taip baldą pritaikyti sėdinčiojo kūnui.


Biuro kėdė Rugby – dideliu kiekiu patogiai reguliuojamų funkcijų aprūpinta biuro kėdė. Ergonomiškoje kėdėje įrengtas sinchroninis mechanizmas, kuris užtikrina, kad kėdės sėdynė ir nugaros atlošas judės sinchroniškai ir taip sėdinčiajam bus suteiktas maksimalus sėdėjimo komfortas bei gerinama sėdinčiojo kūno kraujo apytaka. Kėdėje įrengta oru reguliuojama liemens atrama, reguliuojamo kampo ir gylio sėdynė bei reguliuojamo kampo nugaros atlošas.

 

Norite mankštinti kūną sėdėdami?


Balansinė kėdė Back Up – atraskite visiškai naują - ergonomišką sėdėjimo būdą! Kėdė tiksliai atkartoja Jūsų kūno judesius ir taip užtikrina tinkamą, aktyvią ir ergonomišką sėdėjimo padėtį. Sėdint ant Back Up kėdės, Jūsų kūnas yra verčiamas visą laiką ieškoti balanso, tokiu būdu yra lavinami ir stiprinami nugaros raumenys. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog sėdėjimas ant Back Up kėdės raumenims suteikia tokią pačią apkrovą, kaip važiuojant dviračiu ar irkluojant kajaką. Be to, tyrimų metu nustatyta, kad sėdėjimas ant Back Up kėdės mažina nugaros skausmą. Kėdės pasvyrimo kampą galima nustatyti reguliuojant rėme sumontuotą raudoną kamuolį.


Balansinė kėdė Bristol – puikus pasirinkinmas tiems, kad pageidauja geros aktyvaus sėdėjimo kėdės. Kėdėje įrengta plokščios formos oru pripildyta balansinė pagalvė – sėdynė. Ši pagalvėlė yra maksimaliai nestabili, todėl sėdint, Jūsų kūnas yra priverstas ieškoti tinkamo balanso. Dėl šios priežasties Jūs visą laiką sėdėsite taisyklingoje padėtyje ir tuo pačiu lavinsite kūno raumenis. Balansinė kėdė Bristol, tai ne tik puiki alternatyva standartinėms biuro kėdės, tai ir efektyvi priemonė nuo nugaros skausmo. Ji leidžia sėdėti skirtingai ir aktyviai. Be to, ši kėdė leidžia sėdinčiajam maksimaliai priartėti prie darbo objekto ar paviršiaus, todėl ji yra itin tinkama sveikatos priežiūros įstaigose, grožio salonuose ir pan.
 

Susiję produktai
Balansinė kėdė Back App
Balansinė kėdė Back App
Kodas: 234661
 • Apsaugo nuo nugaros skausmų
 • Gerina laikyseną
 • Reguliuojamas aukštis
24-Hkėdė juodu audiniu, reguliuojami porankiai
24-Hkėdė juodu audiniu, reguliuojami porankiai
Kodas: 122801
 • Sertifikuota 24 valandų biuro kėdė
 • Reguliuojamas supimosi mechanizmas
 • Maksimalus sėdėjimo komfortas
Taburetė Pilates, audinys, raudona
Taburetė Pilates, audinys, raudona
Kodas: 234633
 • Stiprina nugaros raumenis
 • Pripučiama sėdynė
 • Ergonomiška

Šis straipsnis yra iš kategorijos: