• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mankštinkitės darbo dienos metu – pagerinkite sveikatą ir dirbkite našiau!

Mankštinkitės darbo dienos metu – pagerinkite sveikatą ir dirbkite našiau!
Straipsnis

Stokholmo universitete atliktas tyrimas rodo, kad asmuo, kuris mankštinasi darbo dienos metu, gali dirbti taip pat produktyviai ar net produktyviau. Dėmesys darbuotojų sveikatai daro juos laimingesnius ir mažina nedarbingumo atostogų procentinę trukmę. Sudarydami galimybes mankštintis darbo vietoje galite padidinti produktyvumą!

 

Mankštindamiesi įgauname daugiau energijos, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, jaučiamės laimingesni ir labiau motyvuoti. Mankštinimasis darbo dienos metu teikia ne tik ilgalaikę naudą sveikatai, bet ir trumpalaikius privalumus – jūs atsitraukiate nuo darbo, todėl gali sustiprėti bendrystės su kitais darbuotojais jausmas, o tai, kad galite mankštintis, sukelia pozityvius jausmus darbo vietos atžvilgiu.

Mažinkite nedarbingumą sukurdami aktyvią darbo vietą

 

Stokholmo universitete atliktas tyrimas rodo, kad žmonių, kurie mankštinasi 2 valandas darbo dienos metu, darbas yra toks pat produktyvus, ar net produktyvesnis nei dirbant visą dieną. Pagal tyrimo rezultatus, tuo pat metu, kai besimankštinančiųjų produktyvumas padidėjo, išlaidos dėl nedarbingumo atostogų sumažėjo 22 % per vienerius metus.

Atliekant tą patį tyrimą nustatyta, kad tų, kurie dirbo trumpesnę darbo dieną, tačiau nesimankštino, nedarbingumo atostogų trukmė sumažėjo 4,9 %, tačiau produktyvumas išliko nepakitęs. Tuo tarpu darbuotojų, kurių darbotvarkė  visiškai nepasikeitė, nedarbingumo atostogų trukmė išaugo maždaug 10 % per metus.

Sukurkite galimybes mankštintis darbe

 

Siekis sukurti erdvę ir suteikti galimybę mankštintis darbo vietoje nereiškia, kad būtina atgabenti bėgimo takelius ir jėgos treniruoklius. Tai galima atlikti daug paprasčiau ir pigiau.

Asmeninis treneris PO Osbeck rekomenduoja investuoti į keletą daugiafunkcinių priemonių.

– Mąstykite netradiciškai – negalvokite apie bėgimo takelius, velotreniruoklius ir svarmenis – vietoje to, investuokite į priemones, kurias galima naudoti įvairiai. Šokdynės, TRX diržai, giros ir guminės treniruočių juostos yra priemonių, kurios gali būti naudojamos įvairiais būdais ir neužima daug vietos, pavyzdžiai.

Padenkite mankštinimosi vietas storais kilimėliais ir įrenkite garsą slopinančias plokštes mankštinimosi triukšmui sumažinti. Įrengdami lentynas ir kablius, išnaudokite sienų plotą priemonėms laikyti, taip sumažindami mankštinimosi įrangos užimamą erdvę.

Skatinkite mankštintis savo kolegas

 

Bet kokiu atveju venkite investuoti į brangius treniruoklius, kurie nebus naudojami. Pasak PO, svarbiausia yra turėti priemones, kurios atitiktų darbuotojų poreikius. Sėdimą darbą dirbantiems žmonėms reikia mankštintis, kad išliktų judrūs, o tiems, kurių darbas fiziškai aktyvesnis, gali būti naudinga mankštinti laikysenos raumenis, siekiant juos sustiprinti.

Jei retkarčiais nusamdysite sporto instruktorių, tai paskatins darbuotojus ir toliau mankštintis bei padės ugdyti jų sveikus įpročius. Gal kuris nors iš darbuotojų galėtų būti instruktoriumi? Tai taip pat gali paskatinti bendrumo jausmą darbo vietoje.

Susiję produktai
Kabliukų rinkinys, 30 vnt
Kabliukų rinkinys, 30 vnt
Kodas: 265431
  • 30 įvairių kabliukų
  • Įrankių sienelėms
  • Praktiškas įrankių pozicionavimas

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Mąstykite netradiciškai – negalvokite apie bėgimo takelius, velotreniruoklius ir svarmenis – vietoje to, investuokite į priemones, kurias galima naudoti įvairiai."
PO Osbeck
PO Osbeck Asmeninis treneris