• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Patarimai įrengiant mokyklos rūbinę

Patarimai įrengiant mokyklos rūbinę
Straipsnis

Įrenginėjant mokyklos rūbinę, reikėtų apsvarstyti keletą dalykų. Gerai suplanuotas įėjimas į patalpą sulaiko iš mokyklos kiemo patenkantį purvą, užtikrina tinkamą lauko drabužių ir asmeninių daiktų laikymą, taip pat gali būti naudojamas kaip laukiamasis. Reikėtų pasirūpinti ir baldais, tinkamais tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Pašalinkite drėgmę ir purvą iš rūbinės

Gerai apgalvotas įėjimas į patalpą prasideda dar neįėjus į vidų. Pasirinkę tinkamą kilimą atitinkamoje įėjimo zonoje, galite apsisaugoti nuo purvo ir drėgmės bei jų patekimo į rūbinę ir klases.

Pradėkite nuo kilimėlio, esančio už durų – grotelės arba grublėtas guminis kilimėlis su kiaurymėmis patiestas prie įėjimo sulaiko didžiąją dalį purvo. Įėjus į vidų, likusiu purvu turėtų pasirūpinti šiurkštus, gerai drėgmę sugeriantis kilimas. Galiausiai, siekiant išvengti šlapių ir slidžių grindų, pačioje rūbinėje patieskite kilimą, kuris itin gerai sugeria drėgmę, atsirandančią dėl šlapių batų.

Pravartu tiesiai prie įėjimo pastatyti batų laikiklius, ant kurių, prieš eidami į kitas mokyklos patalpas, vaikai galėtų dėti purvinus batus ir karuselės tipo kabyklą, skirtą šlapiems lauko drabužiams džiovinti.

Ergonomiški rūbinės baldai vaikams ir suaugusiesiems

Rūbinė dažnai tampa ir laukiamuoju, ir persirengimo kambariu, ir daiktų laikymo patalpa. Ji turėtų būti pritaikyta ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems, kurie juos pasiima ar atveda ir padeda persirengti.

Suoliukai rūbinėje yra parankūs rengiantis, be to, jie gali būti naudojami kaip laukiamojo baldai. Daugelis persirengimui skirtų suoliukų turi dvi skirtingo aukščio sėdimąsias dalis, kurių viena skirta vaikams, o kita – suaugusiesiems. Dėl šio dviejų aukščių persirengimo suoliuko, suaugusysis, padėdamas vaikui rengtis, gali išlaikyti ergonomišką padėtį, atsisėsdamas vaiko lygmenyje. Siekiant atsidurti tame pačiame aukštyje, kaip vaikas, ir lengvai judėti, dar viena alternatyva būtų rūbinėje naudoti ergonomišką ratukinę taburetę.

Rūbinės baldai visiems asmeniniams daiktams

Paprastai rūbinėje laikoma viskas, pradedant drabužiais bei krepšiais ir baigiant piešiniais bei vadovėliais. Pritvirtinkite kabliukus striukėms ir krepšiams, įrenkite lentynas batams ir skyrelius mažesniems daiktams, tokiems kaip pirštinės ir kepurės. Rinkdamiesi ant sienų tvirtinamas drabužių laikymo sistemas, palengvinate valymą – sudarote sąlygas be vargo išvalyti visus kampus grindų šluoste ir dulkių siurbliu.

Siekiant tvarkingai laikyti kitus daiktus, tokius kaip piešiniai, namų darbai ir knygos, galima įrengti asmeninius skyrelius, pvz., ant sienų pritvirtinti vaikų vardais paženklintus žurnalų laikiklius. Tokiu būdu kiekvienas vaikas gali turėti savo asmeninį skyrelį ir nelieka pavojaus, kad knygos, sąsiuviniai ir informacija  pasimes tarp kitų daiktų drabužiams laikyti skirtoje vietoje. Galiausiai, ant sienos pritvirtinkite užsiėmimų kalendorių ar pranešimų lentą, kad būtų paprasta dalytis informacija apie įvykius ir pranešimais tiek su tėvais, tiek su vaikais.

Susiję produktai
Ekspozicinis stendas, sieninis, 5 skyriai, A5, pilkas
Ekspozicinis stendas, sieninis, 5 skyriai, A5, pilkas
Kodas: 105911
 • Sidarbro spalvos plastikas
 • Skaidrios sekcijos
 • Geras ir aiškus matomumas
Planavimo lenta, metų, 900x600 mm
Planavimo lenta, metų, 900x600 mm
Kodas: 142431
 • Planuokitės darbus
 • Magnetinė
 • Lengvai nuvaloma
Rūbų kabykla "Tobbe" su 2 lentynomis, 4 skyreliai, tvirtinam
Rūbų kabykla "Tobbe" su 2 lentynomis, 4 skyreliai, tvirtinam
Kodas: 371182
 • Nordic Ecolabel
 • Integruotas suoliukas
 • Dvigubi kabliukai

Šis straipsnis yra iš kategorijos: