• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ilsėkitės gryname ore – pasisemkite energijos ir kūrybiškumo

Poilsis lauke
Straipsnis

Šiais laikais, mes vis daugiau laiko praleidžiame ne gryname ore, o uždarose patalpose. Ilgos darbo valandos be gryno oro – vargina kūną ir didina mieguistumą. Pertaukėlių laiką leisdami lauke, jausitės geriau, labiau atsipalaidavę ir energingesni. Be to, toks poilsio būdas skatina kūrybiškumą!


Vis daugiau ir daugiau laiko mes praleidžiame biure, namuose, susitikimų patalpose ir prie kompiuterio. Atliktų tyrimų metu buvo nustatyta, kad šiais laikais, lauke praleidžiame 25% mažiau laiko, nei tai darėme prieš 20 metų. Būdami uždarose patalpose, mes negauname natūralios saulės šviesos ir kvėpuojame tuo pačiu – nešviežiu oru. Tokio oro sudėtyje mažėja deguonies kiekis, todėl jo mažėja ir mūsų organizme. Kvėpuojant nešviežiu oru pradedame jausti galvos svaigimą, galvos skausmą, dirglumą bei nuovargį.


Natūrali dienos šviesa suteikia energijos ir gerina nuotaiką
Būnant gryname ore, mūsų kūnas atsipalaiduoja, o streso lygis mažėja. Smegenys gauna daugiau deguonies, o saulės spinduliai suteikia energijos. Atsigerkite kavos gryname ore, prasivaikščiokite arba net dirbkite lauke, jei tai įmanoma. Saulėtą dieną būnant lauke, už gerą savijautą atsakingo vitamino D kiekis mūsų organizme auga. Be to, vitaminas D stirpina imunitetą, suteikia energijos ir didina entuziazmą.


Susirinkimus ir susitikimus organizuokite lauke
Laikas praleistas gryname ore ne tik gerina sveikatą, bet ir didina kūrybiškumą. Surenkite lauke susitikimus ir susirinkimus arba aptarkite darbo reikalus pasivaikščiojimo metu.Pasivaikščiojimas gamtoje išlaisvins mintis ir padidins kūrybiškumą.


Įsileiskite gamtą į darbo vietą
Nedideli pakeitimai Jūsų darbo erdvę gali padaryti žymiai sveikesne. Paprasčiausias būdas atgaivinti orą ir padidinti deguonies kiekį jame - atidaryti biuro langus. Pastatykite biure keletą augalų, kurie padės darbuotojams atsipalaiduoti. Pasinaudoję šiais patarimais padidinsite darbuotojų produktyvumą.
 

Susiję produktai
Pinta lauko kėdė Aston, ratano imitacija, su porankiais
Pinta lauko kėdė Aston, ratano imitacija, su porankiais
Kodas: 131452
  • Chromuotos detalės
  • Ypatingai tvirta
  • Paprasta ir stilinga
Komplektas: 4 vnt. 131332 + 1vnt. 131343
Komplektas: 4 vnt. 131332 + 1vnt. 131343
Kodas: 131356
  • Kėdės sudedamos viena ant kitos
  • Stalviršis pagamintas iš Aintwood lentelių
  • Lengvai prižiūrima