• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Sandėliuokite, pakuokite, siųskite – mes turime viską, ko reikia

Sandėliuokite, pakuokite, siųskite – mes turime viską, ko reikia
Straipsnis

Jokia grandinė negali būti tvirta, jei bent viena jos grandis - silpna. Šis posakis puikiai tinka ir kalbant apie logistiką. Jums reikia universalios stelažų sistemos, kuri gali būti padidinama ir pritaikoma individualiems poreikiams, darbus optimizuojančių pakavimo stalų ir darbuotojų sveikatą tausojančių ir darbo laiką taupančių vežimėlių. Mes siūlome viską, ko reikia siekiant optimizuoti darbo procesus ir įrengto funkcionalias darbo vietas – viską nuo A iki Z.

 

Funkcionalioje sandėliavimo aplinkoje, visi veiksmai atliekami tinkamai, t.y. darbo vietos aukštis yra pritaikomas darbuotojui individualiai. Tokia darbo aplinka reikalauja produktų, kurie palengvina prekių bei krovinių kėlimą ir pervežimą iš taško A į tašką B. Mes galime Jums pasiūlyti viską, nuo reguliuojamo aukščio pakavimo stalų ir vežimėlių iki skirtingos paskrities kėlimo įrangos. Be to, pas mus galite įsigyti įvairios paskirties stelažų sistemas.

 

Individualiems poreikiams pritaikomos stelažų sistemos

 

Mix, Combo ir Tough – tai tik kelios stelažų sistemos, kurios leidžia sukurti indivudalų sandėliavimo sprendimą. Viskas prasideda nuo bazinės dalies, prie kurios yra prijungiamas reikiamas papildomų sekcijų kiekis. Galima rinktis skirtingo pločio, gylio ir aukščio papildomas sekcijas – tai leidžia efektyviai išnaudoti sandėliavimo plotą.

 

Siekiant maksimaliai išnaudoti sandėlį, galima naudoti papildomas lentynas ir didelį kiekį priedų. Mix serijos stelažų priedai yra stalčiai, durelės ir uždari šoniniai rėmai. Stelažuose Combo galima sumontuoti sukabinimo skersinius, įrankių sieneles ir kitus kasdienius darbus palengvinančius priedus. Kaip papildomus priedus siūlome įsigyti ir saugojimo dėžes bei smulkių detalių dėžutes – tai ženkliai palengvins daiktų saugojimo procesus.

 

Ergonomiška pakavimo vieta

 

Pakavimo stalai Cargo bei Motion yra skirti pakavimo darbų optimizavimui. Darbastalio Cargo stalviršyje yra integruoti ratukai, kurie leidžia lengvai sukti pakuojamą objektą. Papildomai galima sumontuoti apatinį darbo paviršių, kuris ypatingai praktiškas tuomet, kada dirbama su sunkiais bei dideliais daiktais. Darbastalio Motion stalviršio aukštis yra reguliuojamas elektra – tai labai naudinga, kuomet ta pačia darbo vieta naudojasi keli darbuotjai. Galima įsigyti skirtingo pločio darbastalius bei patobulinti juos išmaniais priedais.

 

Abiejuose darbastalių modeliuose galima sumontuoti lentynas, sukabinimo skersinius ir įrankių sieneles. Laikikliai ir slankiojančių peilių moduliai pakavimo darbus optimizuos maksimaliai. Įsigydami darbo vietos kilimėlį ir pramoninę kėdę, sukursite funkcionalią ir patogią darbo vietą.

 

Išvenkite svorio kėlimo, sužeidimų ir prekių pažeidimo

 

Kasdien, sandėlyje, reikia kelti didelį kiekį daiktų, tačiau to nebūtina daryti pačiam darbuotojui. Naudojant vežimėlį, darbas vyksta patogiame aukštyje - taip apsisaugoma nuo nugaros traumų. Maža to, galima vienu kartu pervežti kelis ar kelioliką daiktų.
Mūsų siūlomame asortimente rasite vežimėlių su lentynomis, tinklinių konteinerių, prekių vežimėlių, prekių surinkimo vežimėlių bei vežimėlių skirtų ilgų krovinių pervežimui. Tiesą pasakius, mes turime bet kokių krovinių transportavimui pritaikytus vežimėlius.

 

Visa tai tam, kad palengvintume Jūsų darbus ir optimizuotume kasdienius procesus.

 

Susiję produktai
Stelažas Combo, 700kg, H1980 x W1840 x D620 mm
Stelažas Combo, 700kg, H1980 x W1840 x D620 mm
Kodas: 276162
 • Platus ir gilus
 • Pritaikytas sunkiems kroviniams
 • Tvirta ir stabili
Platforminis vežimėlis, 2 lentynos, 1000 x 700 mm
Platforminis vežimėlis, 2 lentynos, 1000 x 700 mm
Kodas: 20900
 • Rankena trumpojoje kraštinėje
 • Dvi lentynos
 • Tvirtas dizainas
Reguliuojamo aukščio darbastalis Motion, 300kg, 1500x800mm, pilkas
Reguliuojamo aukščio darbastalis Motion, 300kg, 1500x800mm, pilkas
Kodas: 2740991
 • Ergonomiškas dizainas
 • Elektriniu motoru valdomas aukštis
 • Patvarus stalviršis

Šis straipsnis yra iš kategorijos: