Vežimėliai su lentynomis

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Vežimėliai su lentynomis

AJ Produktai parduoda kasdienius darbus sandėliuose ir pramonės erdvėse palengvinančius įrankius bei priedus. Siūlomų prekių asortimente yra didelis funkcionalaus dizaino vežimėlių pasirinkimas. Šie vežimėliai yra pritaikyti specialioms paskirties darbo erdvėms. Naudojant transportavimo vežimėlius – didinamas darbo aplinkos patogumas ir atliekamo darbo produktyvumas. Naršykite transportavimo vežimėlių kategorijas – išsirinkite tai, kas idealiai atitinka Jūsų individualius poreikius.

Platforminiai vežimėliai

Siūlome įsigyti platforminius vežimėlius. Šie ypatingai tvirti ir patvarūs vežimėliai yra skirti įrankių ir įrangos transportavimui specialios paskirties darbo erdvėse. Vežimėliais patogiai pervešite įrankius, mechanizmus, medžiagas, prekes bei krovinius. Vežimėlių rėmai pagaminti iš milteliniu būdu mėlynai dažytos plieno konstrukcijos. Galima įsigyti platforminius vežimėlius su skirtingu MDF lenynų kiekiu. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis skirtingos maksimalios apkrovos vežimėlių modelius. Vežimėliių konstrukcijose sumontuoti du fiksuotos padėties ir du individualiai judantys ratukai – tai užtikrina tolygų vežimėlio riedėjimą esant dideliai konstrukcijos apkrovai. Trumpojoje konstrukcijos kraštinėse įrengta rankena, kuri užtikrina optimalų vežimėlio valdymą, patogų stūmimą bei traukimą paskui save.

Vežimėlis su lentynomis

Vienas iš populiauriausių vežimėlių modelių – vežimėlis su lentynomis. Šis vežimėlis tinka daugumoje darbo aplinkų, jis optimizuoja ir palengvina kasdienius transportavimo darbus. Maža to, šie vežimėliai su lentynomis gali būti naudojami, kaip kompaktiška daiktų saugojimo vieta. Lentynų vežimėlius galima naudoti valgyklose, biuruose, dirbtuvėse, sandėliuose ir pan. Parduodamų vežimėlių lentynos yra pagamintos iš stiklo pluošto arba polipropileno – specialios paskirties darbo erdvėms pritaikytų medžiagų. Konstrukcijoje sumontuoti du fiksuoti ir du individualiai judantys ratukai.

Vežimėlis dirbtuvėms

AJ Produktai parduodami tvirti ir patvarūs dirbtuvių vežimėliai, yra pritaikyti specialios paskirties darbo aplinkoms, tokioms, kaip pramonės erdvės, gamyklos, dirbtuvės, sandėliai ir t.t. Vežimėliuose sumontuotos pilnai suvirintos konstrukcijos lentynos. Galima rinktis skirtingos maksimalios apkrovos vežimėlius su skirtingu lentynų kiekiu. Vežimėliai gali būti naudojami įrangos, įrankių ir daiktų transportavimui, prekių surinkimui ir pan. Viršutinė lentyną gali būti naudojama, kaip darbastalis ar surinikimo darbų paviršius, o apatinė – kaip vieta daiktų saugojimui. Kai kurie dirbtuvių vežimėlių modeliai yra aprūpinti įrankių ir kitų daiktų saugojimui pritaikytais stalčiais bei spintelėmis. Be vežimėlių su lentynomus, parduodamų prekių asortimente rasite ir prekių surinkimo vežimėlius, įrankių vežimėlius, vežimėlius plokštėms ir pan. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos