Platforminiai vežimėliai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Platforminiai vežimėliai

Krovinių transportavimas sandėliuose, dirbtuvėse ir pramonės erdvėse – kasdienis darbas. Šis procesas turi būti atliekamas patogiai, greitai bei ergonomiškai. Transportuojant krovinius ir prekes, darbuotojai neturi rizikuoti susižeisti, o pats procesas privalo būti maksimaliai ergonomiškas. AJ Produktai asortimente yra didelis transportavimo vežimėlių, platoforminiu vežimėlių, vežimėlių su platforma ir kitų transportavimo įrankių bei priedų pasirinkimas. Naršykite transportavimo ir kėlimo produktų kategorijas – išsirinkite tai, kas idealiai tiks Jūsų darbo erdvei ir individualiems poreikiams.

Vežimėliai su platforma

Didelių, nestandartinių, sunkių krovinių transportavimas yra sunkus darbas. Jam atlikti yra būtini funkcionalūs įrankiai. Vienas labiausiai transportavimo darbus optimizuojančių produktų yra vežimėlis su platforma. Tai paprastos konstrukcijos transportavimo įrankis, ją sudaro ypatingai tvirtas metalinis rėmas, patvarūs ir lengvai riedantys ratukai bei sustiprintos konstrukcijos krovinio platforma. Vežimėlių su platforma rėmas yra dažytas milteliniu būdu, toks padengimas paviršiui suteikia maksimalų atsparumą pažeidimams. Pripučiami, dideli ratukai užtikrina patogų ir lengva vežimėlio riedėjimą paviršiumi. Ratukai puikiai amortizuoja nelygumus ir leidžia patogiai įveikti kliūtis.

Platforminis vežimėlis ilgiems ir dideliems kroviniams

Platforminiai vežimėliai gali būti adaptuojami ilgų krovinių transportavimui. Šiam tikslui pasiekti yra naudojami, kaip priedai parduodami krovinio platformos staramsčiai. Jie montuojami vežimėlio konstrukcijos kampuose – taip sukuriamos patikimos atramos dideliems ir ilgiems kroviniams. Atsiradus poreikiui, vežimėlio konstrukcijoje galima sumontuoti bortus, kurie maksimaliai padidina platforminio vežimėlio universalumą. Uždara krovinio platforma leidžia vežimėliu pervežti nesupakuotus ir nestandartinius krovinius. Bortai apsaugo krovinį nuo pažeidimų bei iškritimo. Be aukščiau aprašytų produktų, siūlome įsigyti ir kitus transportavimui ir kėlimui skirtus įrankius ir priedus. Naršykite produktų kategorijas ir įsigykite Jūsų individualius poreikius aititinkančius vežimėlius plokštėms, palečių vežimėlius, ratukus, mobilius tinklinius konteinerius ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos