Tinkliniai konteineriai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Tinkliniai konteineriai

Kiekvienam verslui, kurio kasdienė veikla susijusi su prekių saugojimu ir transportavimu, yra reikalingas funkcionalus, patogus ir patvarus šioms užduotims pritaikytas įrankis. AJ produktai asortimente yra didelis tinklinių konteinerių ir prekių konteinerių pasirinkimas. Naršykite prekių kategorijas - raskite tai, kas idealiai tinka Jūsų individualiems poreikiams.

Optimizuokite pakrovimą, iškrovimą ir transportavimą naudodami tinklinį konteinerį

Tinklinis sandėlio konteineris yra pritaikytas pakuočių, dėžių ir kitų ne ant padėklų sudėtų daiktų sandėliavimui ir transportavimui. Tinklinis konteineris palengvina prekių surinkimo procesą ir leidžia greitai bei patogiai surinktas prekes nugabenti iki transporto. Atviri konstrukcijos kraštai palengvina prekių pakrovimo ir iškrovimo procesus. Galima rinktis tinklinius konteinerius su 2 arba 3 uždarais kraštais. Aukšti kraštai padidina tinklinio konteinerio talpą ir apsaugo transportuojamas prekes, dėžes ir kitus krovinius. Tinkliniai sandėlio konteineriai gali būti sustumti vienas į kitą, taip sutaupoma daug vietos ir optimizuojamas tinklinių konteinerių sandėliavimas.

Uždaras tinklinis konteineris – saugios prekės

Skirtingai nei standartiniai tinkliniai konteineriai, tinklinis saugojimo konteineris yra uždaras. Jo konstrukcijoje yra įrengtas stogelis, todėl turinio neįmanoma išimti neatidarius prekių konteinerio vartelių. Varteliai užrakinami naudojant pakabinamą spynelę, taip užtikrinamas turinio saugumas. Rakinamas prekių konteineris gai būti naudojamas saugiam prekių transportavimui arba prekių apsaugojimui prekybos vietose nedarbo metu.

Paletinis tinklinis konteineris – efektyvus nedidelių prekių pozicionavimas

Ne ant palečių pozicionuojamų daiktų ir prekių saugojimas – vienas nepatogiausių. Tokiose situacija pagelbės tinklinis paletinis konteineris, kuris leidžia patogiai sudėti smulkias ir nedideles prekes. Pats konteineris gali būti pozionuojamas ant paletės ir sandėliuojamas paletiniame stelaže. Dauguma šio tipo tinklinių konteinerių yra aprūpinti šoniniais varteliais, kurie leidžia greitai ir patogiai pasiekti turinį. Esant poreikiui, galima įsigyti mobilų tinklinį konteinerį, kuris ne tik leidžia patogiai pozicionuoti prekes, bet ir lengvai pervežti jas į kitą vietą. Mobilus tinklinis konteineris – ypatingai naudingas priedas gamybos ar sandėlio erdvėse. Išsirinkę tinklinį konteinerį, būtinai pasidomėkite kitais pervežimo ir perkėlimo kategorijos produktais. Pas mus galima įsigyti prekių vežimėlius, palečių vežimėlius, vežimėlius dėžėms, keltuvus, karučius ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos