• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Spintelių serijai „CREATE“ suteiktas „Red Dot Design Award 2015“

Spintelių serijai „CREATE“ suteiktas „Red Dot Design Award 2015“ apdovanojimas
Straipsnis

„AJ Produktai“ dalyvavo „Red Dot Design Award“ dizaino apdovanojimuose, prestižiniame dizaino konkurse, kur produktų dizaino kategorijoje užrakinamų spintelių serija „CREATE“ užėmė prizinę vietą. Spinteles suprojektavo mūsų įmonės dizainerė Cecilia Stööp, o pagamino „Metal Design“. „Create“ spintelės pranoko 4 928 kitų dalyvių produktus.


„Red Dot Design Award“ dizaino apdovanojimai – tai vienas didžiausių ir labiausiai prestižinių dizaino konkursų, kuriame skirtingose kategorijose, tokiose kaip mada, elektroninės transporto priemonės ir baldai, varžosi tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio. Garsiojo „Red Dot Design Award“ apdovanojimo siekia visas dizaino pasaulis. Produkto dizainas vertinamas pagal kelis kriterijus: novatoriškumas, simbolinis ir emocinis turinys, funkcionalumas, kokybė ir pan.


Dizaino skyrius glaudžiai bendradarbiauja su gamyklomis. Didelį dėmesį skiriame rinkos poreikių nustatymui ir dizainui, atitinkančiam „AJ Produktai“ vertybes – „Geras produktas už gerą kainą“. Toks mūsų sprendimas šiandien buvo įvertintas „Red Dot Design Award 2015“ apdovanojimuose. Nepaprastai džiugu, kad vienam iš mūsų produktų buvo suteiktas šis apdovanojimas, nes tai įrodo, kad esame teisingame kelyje. O savo kelionę mes dar tik pradedame.


Profesorius Dr. Peter Zec, „Red Dot Design Award“ apdovanojimų steigėjas ir generalinis direktorius, pasakė: „Jau 60 metų labiausiai gerbiami dizaino ekspertai kasmet susirenka Esene, norėdami išsiaiškinti geriausius metų projektus. Šiais metais dalyvauja rekordinis skaičius dalyvių – beveik 5 000. Mūsų žiuri nariai, kurie vertino kiekvieną produktą atskirai, turėjo labai daug darbo. O pats apdovanojimas dėl itin aukštų standartų yra labai vertinamas. „Red Dot Design Award  2015“ apdovanojimų „Produkto dizaino“ kategorijos laureatai pademonstravo išskirtinius pasiekimus ir didžiausiame pasaulyje dizaino konkurse pelnytai laimėjo prizines vietas.“


Spintelių serija „Create“ kartu su kitais prizininkais eksponuojama didžiausioje pasaulyje modernaus dizaino parodoje – „Red Dot Design“ dizaino muziejuje Esene, Vokietijoje.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: