• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tinkama mityba – daugiau energijos!

Tinkama mityba – daugiau energijos!
Straipsnis

Sotūs pusryčiai ir gerai subalansuoti priešpiečiai padeda išlikti energingiems visą darbo dieną. Kiti du mitybos specialisto Olo Lauritzson patarimai produktyvumui didinti yra pakeisti popietės kavą vandeniu ir investuoti į ramią priešpiečių patalpos aplinką.

 

Ola Lauritzson yra vienas žymiausių Švedijos mitybos specialistų. Savo knygomis ir paskaitomis jis tūkstančiams žmonių padėjo sulieknėti, geriau jaustis ir būti energingesniems. Šioje publikacijoje jis dalijasi geriausiais patarimais, kaip pagerinti darbo veiklos rezultatus.

 

„Dauguma žmonių pusryčių metu valgo per mažai, o per priešpiečius valgo itin daug. Elkitės atvirkščiai, tuomet jūsų cukraus kiekio kraujyje kreivė išliks tolygesnė visos dienos metu ir neteks kentėti postprandialinės hiperglikemijos („maisto koma“) arba klasikinio popietinio nuovargio. Rinkdamiesi priešpiečius, būkite sumanūs ir atsižvelkite į glikemijos indeksą: venkite per didelių duonos ir makaronų kiekių – vietoje jų vartokite daugiau baltymų. Ir visuomet pradėkite nuo salotų“, - sako Ola Lauritzson.

 

Atsipūskite ramioje priešpiečių patalpos aplinkoje

 

Pertraukos yra svarbus veiksnys, siekiant išlikti energingiems visą dieną.

– Investuokite į malonią ir ramią priešpiečių patalpos aplinką arba suraskite biure vietą, kuri galėtų tapti „ramybės oaze“ jūsų protui. Tam, kad galėtų puikiai veikti visą dieną, smegenys turi pailsėti. Keletas 5-10 minučių pertraukėlių per dieną padės jums išlikti susitelkusiems visos darbo dienos metu.

 

Lygiai taip pat svarbu yra keisti darbo padėtį. Dirbti atsistojus, judėti iš vienos patalpos į kitą arba posėdžiauti stovint – vieni mėgstamiausių Olo patarimų.

„Sėdėjimas išlieka vienu svarbiausiu sveikatai kenkiančių veiksnių. Judant gerėja jūsų kraujotaka. Tęsiant darbą atsistojus, riebalai deginami greičiau, nei įprastai manoma“, - sako Ola.

 

Pakeiskite popietinę kavą vandeniu

 

Paskutinis Ola patarimas yra susijęs su tuo, ką geriate. Kava ir arbata teikia energijos, tačiau nereikėtų tuo piktnaudžiauti.

„Trys ar keturi puodeliai kavos per dieną yra beveik priimtinas dalykas. Tačiau dėl per didelių kavos kiekių jūsų kūnas patiria stresą ir dėl to gali sutrikti skysčių pusiausvyra, o tai daro neigiamą įtaką gebėjimui susikaupti. Popietėmis gerkite vandenį arba arbatą be kofeino. Tai taip pat padės jums geriau miegoti naktį, nes kofeinas išlieka organizme maždaug 8 valandas“, - sako Ola.

Susiję produktai
Komplektas, 1 stalas, 1800x800mm, beržas, 6 kėdės, beržas/juoda
Komplektas, 1 stalas, 1800x800mm, beržas, 6 kėdės, beržas/juoda
Kodas: 115774
  • Dėvėjimuisi atsparus beržo laminatas
  • Viena į kitą sudedamos kėdės
  • Kėdės su beržo arba dirbtinės odos apdaila
Valgomojo komplektas: stačiakampis baltas stalas + 6 baltos kėdės
Valgomojo komplektas: stačiakampis baltas stalas + 6 baltos kėdės
Kodas: 118269
  • Viena į kitą sudedamos kėdės
  • Medžio rašto stalo paviršius
  • Lengvai valomas

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Dauguma žmonių pusryčių metu valgo per mažai, o per priešpiečius valgo itin daug. Elkitės atvirkščiai, tuomet jūsų cukraus kiekio kraujyje kreivė išliks tolygesnė visos dienos metu."
Ola Lauritzson
Ola Lauritzson Mitybos specialistas, kompanijos "Gi-boxen" įkūrėjas.