• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuro priedai ir biuro įranga

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Biuro priedai ir biuro įranga

 

AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina ir parduoda funkcionalius biuro priedus ir biuro įrangą. Dažnai nepastebimi biuro priedai vaidina labai didelį vaidmenį kuriant funkcionalią ir produktyvią darbo erdvę. Tai biuro interjero detalės, kurios Jūsų įmonės ofisą padarys patogesniu, patrauklesniu ir atitinkančius individualius Jūsų poreikius.

 

Biuro šiukšlių dėžės, šiukšliadėžės ir švaros prekės


Švarus biuras ir švari darbo erdvė – itin svarbu. AJ Produktai siūlo didelį švaros palaikymo ir valymo prekių asortimentą. Biuro šiukšlių dėžės, biuro šiukšliadėžės, šiukšlių maišų laikikliai, valymo vežimėliai, šluotos, šluostės ir kiti valymo priedai padės išlaikyti Jūsų ofisą švarų ir higienišką.


Kanceliarinės prekės ir darbo vietos priedai


Neatsiejami kiekvieno darbo stalo ir kiekvienos darbo vietos atributai – kanceliarinės prekės ir kiti smulkūs biuro priedai. Žirklės, rašikliai, segikliai, lentynėlės ir visa kita, ko Jums gali prireikti – rasite pas mus. Mes galime pasiūlyti ir kompiuterių laikiklius, monitorių laikiklius, stalčius dokumentams, stalčių pertvaras ir pan. Laidų laikikliai, šakotuvai, maitinimo blokai, dokumentų smulkintuvai – tai tik kelios iš mūsų siūlomų įsigyti prekių.

 

Etikečių spausdintuvai


Etikečių spausdintuvai, tai nedideli ir labai funkcionalūs pagalbininkai. AJ Produktai siūlo įsigyti patikimus ir lengvai nadojamus etikečių spausdintuvus,  etiketes, etikečių juostas ir etikečių kasetes.

 

Kompiuterių priedai


Tinkami darbo vietos priedai leidžia sukurti patogią darbo vietą. Tinkamoje vietoje pakabintas kompiuteris, patogiai sumontuoti monitoriai – visa tai daro Jūsų darbo dieną lengvesne. Mūsų siūlomame asortimente: stacionarių kompiuterių laikikliai, monitorių laikikliai, atramos dilbiams ir pan.

 

Pakojos


Vienas iš didžiausią darbo komfortą sukuriančių biuro priedų yra pakojos. Tai nebrangus ir itin funkcionalus priedas, kuris Jūsų darbo dieną pavers patogesne. Galima įsigyti: standartines pakojas, reguliuojamo aukščio pakojas bei reguliuojamo aukščio ir kampo pakojas.

 

Sieniniai biuro laikrodžiai


Mūsų siūlomame asortimente yra didelis sienininių biuro laikrodžių pasirinkimas. Skirtingų dizainų, skirtingų spalvų ir modelių laikrodžiai pagyvins Jūsų biuro erdvę ir leis biuro darbuotojams lengviau planuotis laiką. Pas mus rasite: standartinius biuro laikrodžius, biuro laikrodžius su termometru, biuro laikrodžius su 3D skaičiais ir sieninius lauko laikrodžius.

 

Skelbimų lentos


Skelbimų lenta – vienas praktišiausių biuro priedų. Apsikeitimas informacija tarp darbuotojų – būtinas, o šiuos procesus palengvins ypač praktiškos biuro skelbimų lentos. Skirtingos skelbimų lentų spalvos, skirtingų medžiagų modeliai – Jūs tikrai rasite tokią skelbimų lentą, kuri tiks Jūsų biurui.

 

 

Kilimėliai po kėde ir darbo vietos kilimėliai


Greitai nusidėvinčios ir neestetiškai atrodančios grindys, suplyšusi kiliminė danga – didelė biurų problema. AJ Produktai siūlo praktiškus ir Jūsų biuro grindų dangą apsaugančius kilimėlius po kėde. Šie kilimėliai pratęs ne tik grindų dangos, tačiau ir kėdės ratukų tarnavimo laiką. Galima įsigyti ir ergonomiškus darbo vietos kilimėlius skirtus stovimam darbui.