• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Šviestuvai - jaukus ir funkcionalus apšvietimas

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Biuro šviestuvai, pakabinami šviestuvai, pastatomi šviestuvai, staliniai šviestuvai, biuro lempos


Tinkamai apšviestas biuras atrodo jaukesnis, tokiame biure maloniau dirbti, būti ir sugrįžti kasdien. Geras, o svarbiausiai reikiamas apšvietimas gerina darbuotojų savijautą, didina produktyvumą ir padeda išlaikyti gerą nuotaiką. AJ Produktai siūlo didelį darbo erdvės šviestuvų asortimentą. Pas mus tikrai rasite Jums tinkančius apšvietimo sprendimus, kurie leis sukurti jaukią ir efektyvią darbo erdvę.

 

Pakabinami šviestuvai


AJ Produktai siūlo įsigyti įvairiausių modelių, stilių ir funkcionalumo lygių pakabinamus šviestuvus. Tai itin praktiški, stilingi, patvarūs aukščiausios kokybės lubų šviestuvai, kurie puikiai pasitarnaus tiek biure, tiek pramonės erdvėse, tiek namuose. Skandinaviško dizaino šviestuvai padės Jums sukurti šviesią ir labai funkcionalią erdvę, kurios apšvietimas patalpai suteiks jaukumo. Gaite rinktis atviro tipo biurams skirtus šviestuvus, šviestuvus skirtus tam tikrai zonai, kupolinius šviestuvus ir pramonines lempas.

 

Pastatomi šviestuvai, stacionarūs šviestuvai


Pastatomi šviestuvai – vieni iš labiausiai pastebimų ir funkcionalių interjero priedų. Tinkamai parinktas stacionarus šviestuvas ne tik sukurs reikiamą apšvietimą, tačiau suteiks patalpai gyvumo. Tinkamai apšviestose patalpose darbuotosjai jaučiasi komfortiškai, todėl gerėja jų darbo kokybė ir produktyvumas. Galite rinktis standartinio arba išskirtinio dizaino pastatomus šviestuvus su arba be dimerių.

 

Staliniai šviestuvai, pramoninės lempos, pramoniniai stalo šviestuvai


Stalinis šviestuvas – būtinas ir vienas praktiškiausių asmeninės darbo vietos aksesuarų. Tinkamai pritaikyta ir funkcionali stalinė lempa ne tik padės atlikti darbo užduotis, tačiau papuoš darbo vietą bei biuro interjerą. AJ Produktai siūlo didelį stalinių šviestuvų pasirinkimą. Galite pasirinkti klasikinio dizaino stalines lempas, modernius stalinius šviestuvus, reguliuojamo stovo ir reguliuojamo šviesos intensyvumo stalo lempas, bei pramonines ir dirbtuvių lempas su didnamuoju stiklu.