Dokumentų naikikliai, smulkintuvai

Įsigaliojus atnaujintam GDPR reglamentui, asmens duomenų, o tuo pačiu dokumentų saugojimas įgijo esminę svarbą. Nuo šiol, visos įmonės privalo laikytis reglamento reikalvimų ir atitinkamai tvarkyti duomenis. Vienas iš svarbiausių įrankių laikantis šios tvarkos – dokumentų naikikliai. AJ Produktai asortimente rasite platų dokumentų naikintuvų ir smulkintuvų pasirinkimą. Žemiau pateiktame tekste rasite smulkesnę informaciją apie šiuos produktus.

Dokumentų smulkintuvai

Siekianti tinkamai saugoti asmeninius klientų bei kitus duomenis, įmonės privalo pasirūpinti ne tik funkcionaliomis dokumentų saugojimo spintomis ar seifais, bet ir dokumentų naikinimo įrankiais. Dokumentai su svarbia įmonės informacija ar asmeniniais duomenimis negali būti tiesiog išmesti į atliekų konteinerį – juos privalaloma tinkamai sunaikinti. Šią užduotį puikiai atliks funkcionalūs ir patogiai naudojami dokumentų smulkintuvai, kitaip dar vadinami dokumentų naikikliais - šrederiais. Galima rinktis dokumentų smulkintuvus, kurie popieriaus lapus smulkina juostelėmis arba gabalėliais. Atsižvelgdami į poreikius, pasirinkite Jums tinkančią dokumentų naikiklio talpą.

Mobilus dokumentų smulkintuvas - šrederis

Didelėje darbo erdvėje, kurioje yra daug darbuotojų - būtinas mobilus dokumentų naikinimo sprendimas. Šį reikalavimą atitinka mobilūs dokumentų naikikliai, kurių konstrukcijoje yra įrengti ratukai. Ši funkcija leidžia smulkintuvą nustumti į reikiamą vietą, o vėliau grąžinti atgal. Mobilumo dėka, vieno dokumentų smulkintuvo užtenka net keliems ar keliolikai darbuotojų.

Dokumentų laminatoriai

Kitas itin praktiškas biuro erdvių priedas – laminatorius. Tai patogus ir lengvai naudojamas įrankis, kuris leidžia greitai ir lengvai įlaminuoti rekiamus dokumentus, pavyzdžiu darbuotojų leidimus, instrukcijas, taisykles ir pan. Mūsų asortimente rasite visų formatų laminatorius. Nepamirškite įsigyti ir laminavmo plėvelės. Biuro priedų ir įrangos kategorijoje rasite visus būtiniausius biuro erdvės priedus ir aksesuarus, tokius, kaip biuro šiukšlių dėžes, skelbimų lentas, sieninius laikrodžius biurui ir t.t. Naršykite produktų kategorijose – lengvai raskite tai, ko ieškote. Iškilo klausimų? Susisiekite su paradavimų skyriumi.