Projekciniai ekranai, užtikrinantys kokybiškus vaizdus įvairiausiose vietose

Skaitmeninės prezentacijos – šiuolaikinio verslo kasdienybė. Produktų pristatymai, paslaugų prezentacijos, valdybos posėdžiai, paskaitos, mokymai – nei vienas iš šių renginių neapsieina be skaitmeninio nuotraukų, grafikų ir t. t. atvaizdavimo. Siekiant deramai pristatyti informaciją, ji turi būti demonstruojama aukštos kokybės projektoriaus ekrane. Aukštos kokybės projekciniai ekranai suteikia optimalią vaizdo kokybę, ryškumą, šviesą. AJ Produktai siūlo įsigyti projektorių ekranus, kurie leis maksimaliai produktyviai ir aiškiai prezentuoti, apmokyti ir aptarti.

Projektoriaus ekranas – universalus ir patogus naudoti

AJ Produktai supranta dinamiškus šiuolaikinių prezentacijų poreikius. Todėl mūsų siūlomų projekcinių ekranų parinktys turi tokias funkcijas, kaip lengva sąranka, sklandūs ištraukimo mechanizmai ir patvarūs korpusai, skirti patogiai transportuoti ir laikyti įrenginius. Nesvarbu, ar Jums reikia stacionaraus įrenginio konferencijų salėje, ar nešiojamo sprendimo pristatymams keliaujant, mūsų projekciniai ekranai užtikrina lankstumą ir paprastą naudojimą, kurio reikalauja šiuolaikiniai profesionalai.

Projektoriaus ekranas: kaip pasirinkti?

Atsižvelgdami į individualius poreikius, nuspręskite, kurioje vietoje pozicionuosite projektoriaus ekraną. Jeigu prezentacijos, mokymai ir susirinkimai nuolatos vyksta toje pačioje patalpoje, verta rinktis nuolatinį projekcinį ekraną. Tačiau, jei projektoriaus ekranas yra naudojamas ne nuolatos arba jis turi būti pozicionuojamas pagrindinėse biuro patalpose, vertėtų rinktis ištraukiamą projektoriaus ekraną. Tai reiškia, kad prieš prezentaciją ar susirinkimą ekranas bus išvyniotas iš konstrukcijos, o vėliau – sugrąžintas į rėmą. Rinkitės rankiniu būdu valdomą mechanizmą arba elektrinį, kurį galima patogiai valdyti nuotolinio valdymo pultu.

AJ Produktai projekciniai ekranai – kiekvieno poreikiams

Pagerinkite savo pristatymus su aukštos kokybės projekciniais ekranais. Mūsų dėmesys kokybei, naujovėms ir naudotojų pasitenkinimui užtikrina, kad Jūsų vaizdinė medžiaga bus aiškiai matoma. Apžvelkite mūsų siūlomų projekcinių ekranų asortimentą internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt bei išsirinkite įrenginius, labiausiai atitinkančius Jūsų individualius poreikius.