Projekciniai ekranai

Skaitmeninės prezentacijos – šiuolaikinio verslo kasdienybė. Produktų pristatymai, pasalaugų prezentacijos, valdybos posėdžiai, paskaitos, mokymai – nei vienas iš šių renginių neapsieina be skaitmeninio nuotraukų, grafikų ir t.t. atvaizdavimo. Siekiant deramai pristatyti informaciją – ji turi būti demonstruojama aukštos kokybės projektoriaus ekrane. Geros kokybės projektorių ekranai suteikia optimalią vaizdo kokybę, ryškumą, šviesą. AJ Produktai siūlo įsigyti projektorių ekranus, kurie leis maksimaliai produktyviai ir aiškiai prezentuoti, apmokyti ir aptarti.

Projektorių ekranų instaliacija

Projektoriaus ekrano dydį reikia pasirinkti atsižvelgiant į patalpų, kuriose jis bus naudojamas dydį. Ant sienos tvirtinamas projekcinis ekranas idealiai tinka grupiniems pasitarimams bei susirinkimams. Geriausia jį tvirtinti konferencinio stalo gale. Ant lubų kabinamas projektoriaus ekranas labiau tinka paskaitoms, pamokoms bei mokymams. Šis ekranas pozicionuojamas aukščiau, todėl jis bus puikiai matomas ir galinėse eilėse sėdintiems dalyviams. Dauguma mūsų parduodamų projekcinių ekranų yra pritaikyti ir tvirtinimui prie sienos ir kabinimui ant lubų.

Panaudojimo ypatumai

Atsižvelgiant į individualius poreikius, nuspręskite, kurioje vietoje pozicionuose projektoriaus ekraną. Jeigu prezentacijos, mokymai ir susirinkimai nuolatos vyksta toje pačioje patalpoje – verta rinktis nuolatinį projekcinį ekraną. Tačiau, jei projektoriaus ekranas yra naudojamas ne nuolatos arba jis turi būti pozicionuojamas pagrindinėse biuro patalpose, vertėtų rinktis ištraukiamą projektoriaus ekraną. Tai reiškia, kad prieš prezentaciją ar susirinkimą ekranas bus išvyniotas iš konstrukcijos, o vėliau – sugrąžintas į rėmą. Galima naudoti rankiniu būdu valdomą mechanizmą arba elektrinį, kurį patogiai valdysite nuotolinio valdymo pultu.

Kokybė

Mūsų siūlomų projekcinių ekranų atspindžio faktorius yra 1.0, o matomumo kampas 180°. Tai užtikrina, kad atvaizduojamas vaizdas bus ryškus bei optimaliai subalansuotas. AJ Pproduktai siūlo viską, ko reikia produktyviems susitikimams, posėdžiams ir t.t. Mūsų asortimente rasite didelį konferencinių kėdžių, konferencinių stalų ir sudedamų konferencinių stalų pasirinkimą. Be projektorių ekranų, pas mus galima įsigyti rašymo lentų, skelbimų lentų, popieriaus lapų stovų ir kitų funkcionalių priedų konferencijoms.