Priedai ir aksesuarai prezentacijoms

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Priedai ir aksesuarai prezentacijoms

Prezentacijos – vieni svarbiausių šiuolaikinėse įmonėse organizuojamų renginių, jie turi būti suorganizuoti tinkamai. Prezentacijose vyksta aktyvios diskusijos, pristatoma produkcija, aptariamos svarbiausios užduotys ir t.t. Be patogių konferencinių baldų, prezentacijose yra būtini ir funkcionalūs prezentacijų priedai, rašymo lentų priedai bei aksesuarai. Prezentacijos padeda išskirti svarbiausius veiklos aspektus bei užduotis, sukurti darbo su klientais strategijas ir užduočių paskirstymo tarp darbuotojų modelius. Siekdami tobulinti kasdienę verslų veiklą, AJ Produktai siūlo įsigyti prezentacijų įrankius ir rašymo lentų priedus.

Valymo skysčiai

Mes parduodame aukštos kokybės purškiamus valymo skysčius, kurie puikiai nuvalo rašikliais ant rašymo lentų padarytus užrašus. Valymo skystis – ženkliai efektyvesnė priemonė, nei vanduo ar universalus valiklis, kuris gali pažeisti rašymo lentos paviršių. Labai svarbu naudoti būtent rašymo lentoms skirtus valiklius – jie efektyviai nuvalo rašiklių rašalą, dėmes bei apsaugo rašymo paviršių. Be to, valymo skystis nuvalo ir ant rašymo paviršiaus likusius riebaluotus pirštų antspaudus. Valiklis išdžiūsta akimirksniu, todėl rašyti ant lentos paviršiaus galima pradėti nedelsiant, po nuvalymo. Mūsų siūlomi valymo skysčiai yra biologiškai skaidomi ir netoksiški, todėl tinka naudojimui mokyklose.

Magnetiniai trintukai

Trintukas arba šluostė su magneto funkcija – labai praktiški stiklinių rašymo lentų ir standartinių rašymo lentų priedai. Trintuko paviršius yra padengtas minkštu sluoksniu, kuris labai efektyviai nuvalo dideles dėmes. Magnetinė funkcija leidžia trintuką pritvirtinti tiesiai prie rašymo paviršiaus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie rašymo lentų priedus – susisiekite su AJ Produktai pardavimų skyriumi.

Rašymo paviršiai

AJ Produktai asortimente rasite didelį stovų popieriaus lapams, stiklinių rašymo lentų ir skelbimų lentų pasirinkimą. Stovai popieriaus lapams – puiki alternatyva ant sienos tvirtinamoms rašymo lentoms bei skelbimų lentoms. Stiklinės rašymo lentos yra stilingi ir labai funkcionalūs prezentacijų įrankiai. Be valymo skysčių mūsų asortimente yra ir kiti rašymo lentų priedai, tokie, kaip šluostės, rašikliai, lipni juosta ir magnetai. Be to, pas mus galima įsigyti ir rašymo lentų priedų rinkinius. Naršykite produktų kategorijas – susipažinkite su atskirų produktų specifikacijomis.