Stovai su popieriaus lapų laikikliais

Prezentacijų stovai popieriaus lapams yra vienas populiariausių įrankių, kurie yra naudojami paskaitų, mokymų, prezentacijų metu ir pan. Dauguma jų yra mobilūs, todėl juos lengva perstumti į kitą vietą. Jei Jus domina šie produktai, žemiau esančiame tekste aprašysime kelis jų. Naršykite stovų popieriaus lapams kategoriją, susipažinkite su produktų specifikacijomis ir funkcijomis. Išsirinkite tai, kas atitiks Jūsų individualius poreikius.

Trikojos rašymo lentos

Mes siūlome įsigyti trikojas rašymo lentas, kurios kitaip dar yra vadinamos stovais popieriaus lapams. Šios rašymo lentos yra aprūpintos lengvai valomu, magnetiniu rašymo paviršiumi. Komplekte yra ir pilno konstrukcijos ilgio lentyna rašikliams. Konstrukcijoje yra maksimalų stabilumą užtikrinanti trečia koja. Teleskopinių kojų aukštis – reguliuojamas. Trikojos rašymo lentos idealiai tinka naudojimui paskaitose, pamokose ir pan. Konstrukcijoje yra įrengti A1 formato popieriaus lapams skirti gnybtai. Ši funkcija yra itin naudinga susirinkimų, prezentacijų bei posėdžiu metu. Lentoje galima surašyti lankytojams svarbią informaciją ir produktą pozicionuoti registratūroje ar kitoje viešoje erdvėje. Norėdami sužinoti visas specifikacijas ir funkcijas – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Mobilūs stovai popieriaus lapams

Apžiūrėkite mūsų siūlomus multifukcinius ir mobilius stovus popieriaus lapams arba jų alternatyvas – stiklines rašymo lentas. Šie mobilūs prezentacijų įrankiai yra aprūpinti ratukais, todėl juos lengva perstumti į kitą vietą. Ratukus galima užfiksuoti, taip užtikrinant stovo popieriaus lapams stabilumą naudojimo metu. Be to, konstrukcijoje įrengta lentyna, kurioje galima patogiai susidėti rašiklius, magnetus ir kitus reikmenis. Rėmas – juodos spalvos, o ant balto rašymo paviršiaus įrengti gnybtai popieriaus lapams. Rašymo paviršius – magnetinis, todėl naudojant magnetus, ant jo galima pritvrtinti grafikus, nuotraukas ir kitą atspausdintą informaciją. Skelbimų lenta puikiai tinka posėdžių kabinetuose, mokyklų klasėse, mokyklų koridoriuose bei biuruose. Norite gauti daugiau informacijos apie mūsų produkciją – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Brežinių sukabinimo sistemos

Įsigykite brėžinių sukabinimo sistemas ir efektyviai saugokite profesionalius brėžinius, CAD dokumentus ir t.t. Šie laikikliai tinka iki A0 formato lapams. Laikikliuose saugomi brėžiniai yra labai gerai matomi, todėl juos vartant, labai lengvai randamas ieškomas brėžinys. Mūsų siūlomi laikikliai pagaminti iš lengvo aliuminio konstrukcijos. Apart aukščiau išvardintų produktų, mes siūlome įsigyti rašymo lentų priedų, tokių, kaip kempinėlės, rašikliai, valymo šluostės ir pan. Turėkite viską, ko reikia gerai prezentacijai. Norėdami sužinoti daugiau apie dominantį produktą – spauskite ant jo nuotraukos.