Viskas, ko reikia mokykloms

Viskas, ko reikia mokykloms

Kiekviena mokykla turi būti patogi ne tik mokiniams, tačiau ir mokytojams bei kitiems darbuotojams. Patogiai įrengtos ir funkcionalios mokyklos gerina mokinių rodomus rezultatus bei didina mokymosi proceso produktyvumą. Siekiant tinkamai įrengti mokyklas yra būtini šiam tiklsui pritaikyti baldai ir priedai. AJ Produktai daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduoda viską, ko reikia siekiant sukurti funkcionalias, patogias ir saugias mokymosi erdves.

Asmeninės spintelės

Koridoriuose, rūbinėse ir klasėse pozicionuojamos asmeninių daiktų spintelės gerina bendrą tvarką mokykloje bei apsaugo mokinių ir mokytojų daiktus. AJ Produktai siūlomos asmeninės spintelės pasižymi funkcionalumu, patvarumu ir tvirtumu. Be to, tai stilingas mokyklos interjero priedas. Mūsų asortimente rasite asmeninių daiktų saugojimo spinteles, persirengimo spinteles, mokyklines rūbų spinteles ir pan.

Baldai namų ruošos klasėms

Namų ruošos klasėse ir darbo pamokų kabinetuose turi būti šioms pamokoms pritaikyti ir tinkami baldai. Šie baldai pasižymi tvirtumu ir yra saugūs naudoti. AJ Produktai siūlo įsigyti tekstilės spintas, medžio darbų darbastalius, darbastalius ir priedus.

Lentynos / spintelės

Vieni iš pačių praktiškiausių ir funkcionaliausių mokyklinių baldų yra lentynos bei spintelės. Šie baldai leidžia palaikyti tinkamą tvarką, o mokyklines priemones laikyti saugiai. Mūsų siūlomame asortimente tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančias medines spintas, lentynas, atviro tipo lentynas, stiklines ekspozicines lentynas ir ekspozicines spinteles.

Mokyklinės kėdės

Funkcionali ir patogi mokyklinė kėdė – būtinas kiekvienos mokyklos ir mokymo įstaigos baldas. Tai vienas svarbiausių baldų, kuris tiesiogiai įtakoja vaikų ir paauglių vystymąsi. Neteisingai parinktos, netinkamos konstrukcijos kėdės gali negrįžtamai pažeisti mokinio stuburą, o tai turės neigiamų pasėkmių visą gyvenimą. AJ Produktai projektuoja, gamina ir siūlo įsigyti visų rūšių mokyklines kėdės. Ergonomiškos kėdės ne tik labai patogios, tačiau jos yra pritaikytos mokiniams ir apsaugo jų kūną. Mokyklos kėdžių asortimente tikrai rasite Jums tinkančios konstrukcijos ir dizaino mokyklines kėdes, vaikiškas kėdes, kėdes su rašymo staliukais ir pan.