Padėklai statinėms ir nuotekoms

Airshoppen sandėlio projektas

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį.

Skaityti daugiau

Padėklai statinėms ir nuotekoms

Įmonėse, kurių kasdienė darbo veikla susijusi su skysčių saugojimu bei transportavimu, privalo laikytis griežtų aplinkosaugos reikalavimų ir naudoti tinkamus bei sertifikuotus statinių saugojimo ir statinių transportavimo priedus. AJ Produktai asortimente yra didelis nuotekų padėklų, padėklų IBC talpoms, plastikinių padėklų statinėms, statinių vežimėlių, pastikinių statinių, IBC talpų pasirinkimas. Tinkami įrankiai bei priedai leis sukurti saugią, patogią bei funkcionalią darbo erdvę. Žemiau esančiame tekste apžvelgsime kelis statinių laikymo bei transportavimo produktus.

Nuotekų paletės ir padėklai nuotekoms

Vienas iš veiksmingiausių ir funkcionaliausių įrankių leidžiančių sukurti saugias darbo apllinkas – nuotekų padėklas. Tai unikalios konstrukcijos indas su perforuotu paviršiumi. Perforuotas arba tinklinis paviršius užtikrina, kad ant jo patekę skysčiai saugiai nutekės į padėklo indo vidų ir nepateks į aplinką. Nuotekų paletės gaminamos ir itin patvaraus ir tvirto plastiko arba plieno. Paletės ne tik patvarios, bet ir sandarios, kas yra itin svarbu dirbant su pavojingomis skystomis medžiagomis. Dauguma nuotekų padėklų yra pritaikyti transportavimui šakiniu krautuvu. Galima įsigyti skirtingo dydžio ir skirtos formos nuotekų paletes.

Vežimėliai statinėms

Dar vienas naudingas darbo su statinėmis, talpomis ir skysčiais priedas yra vežimėlis statinėms arba nuotekų vežimėlis. Tai plieno konstrukcijos vežimėliai su sandariu nuotekas surenkančiu rėmu bei tinklinės konstrukcijos paviršiumi. Grotos praleidžia išsiliejusius skysčius į vežimėlio rėmo vidų ir apsaugo nuo skysčių patekimo į aplinką. Šis įrankys užtikrina patogų ir saugų skysčių talpų transportavimą darbo erdvėse.

Padėklas IBC talpai

Mūsų produktų asortimente rasite ir padėklus IBC talpoms. IBC talpos yra vienos labiausiai paplitusių skysčių saugojimo ir transportavimo talpų. IBC talpų konstrukcija ženkliai skiriasi nuo statinių, todėl jų transportavimo priedai yra pritaikyti būtent IBC talpoms. Galima įsigyti plastikines IBC talpų paletes, plieninius padėklus IBC talpoms, IBC talpas su integruotomis medinėmis paletėmis. Norėdami sužinoti produkto specifikaciją – spustelkite ant jo nuotraukos. Be aukščiau išvardintų produktų, mūsų asortimente yra ir stelažai statinėms, statinių saugyklos, plastikinės statinės. Apart statinių alikymo ir transportavimo įrangos, pas mus galite įsigyti ir kitus aplinkos apsaugos produktus: valymo reikmenis, išsiverčiančius konteinerius, šiukšlių konteinerius.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos