Pakavimo įranga patogesniam pakavimui

Pakavimo įranga patogesniam pakavimui

Patogi naudoti, funkcionali ir patikima pakavimo įranga bei pakavimo priedai yra vieni reikalingiausių sandėlio ar pramonės erdvių produktų. AJ Produktai siūlo viską, ko reikia prekių pakavimui, tvirtinimui, saugiam transportavimui bei saugojimui.

Pakavimo juosta

Jau daugelį metų nepakeičiamas pakavimo priedas yra pakavimo juostos. Be jų nebeįsivaizduojame jokių pakavimo ar krovinio tvirtinimo darbų. AJ Produktai siūlo įsigyti įvairioms paskirtims ir įvairioms darbo užduotims pritaikytas pakavimo juostas, pakavimo juostų dozatorius, lipnios juostos dispanserius ir lipnios juostos laikiklius.

Pakavimo medžiagos

Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį pakavimo medžiagų pasirinkimą. Pakavimo juosta, pakavimo kartonas, burbulinė plėvelė, transportavimo vokai, pakavimo popierius, pakavimo kartonas ir transportavimo dėžutės – tai būtini sandėlio ir logistikos centro priedai.

Pakavimo plėvelė

Pakavimo plėvelė tai ypatingai funkcionalus ir praktiškas pakavimo produktas. Pas mus galite įsigyti standartines pakavimo plėveles, burbulines pakavimo plėveles, pakavimo plėvelių komplektus ir pakavimo plėvelės laikiklius.

Rišimo mašinos / Sąsagėlės

Dideliems ir sunkiems kroviniams sutvirtinti yra būtini specialūs įrankiai bei priedai. Surišimo juostos turi būti užtvirtintos tinkamai bei saugiai, o šiems darbams būtina naudoti funkcionalius tvirtinimo įrankius – rišimo mašinas. AJ Produktai siūlo įsigyti funkcionalias ir patogias naudoti surišimo mašinas, aprišimo įrankius bei krovinio surišimo juostų stovus.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos