Spintos cheminėms medžiagoms

Svarbių dokumentų ir vertybių saugojimas

Patarimai, kaip sukurti saugų dokumentų ir vertybių saugojimo sprendimą

Skaityti patarimus

Spintos cheminėms medžiagoms

Pesticidai, chemikalai, rūgštys, sintetinės trąšos – medžiagos, kurios būna saugomos sandėliuose, gamyklose, laboratorijose, jėgainėse ir panašiose darbo erdvėse. Šios medžiagos – pavojingos aplinkai, todėl jų saugojimas turi būti atliekamas laikantis saugumo ir aplinkosaugos reikalavimų. Maža to, didelė dalis pavojingų medžiagų yra degios, skleidžiančios nuodingus garus ir terčiančios aplinką. Siekiant apsaugoti aplinką nuo pavojingų medžiagų patekimo į ją, medžiagos turi būti sandėliuojamos laikantis griežtų saugumo reikalvimų. AJ produktai asortimente yra didelis cheminių medžiagų saugojimo spintų pasirinkimas. Šie produktai yra skirti ir pritaikyti aukščiau išvardintų pavojingų medžiagų saugojimui. Naršykite produktų kategorijas – raskite Jūsų poreikiams ir sandėliuojamos pavojingoms medžiagoms tinkančias saugojimo spintas.

Pavojingų medžiagų saugojimo spinta

Jeigu Jūsų įmonė turi saugoti ir sandėliuoti chemikalus, dažus ir kitas pavojingas medžiagas – Jūs apsilankėte tinkamoje vietoje. Mūsų asortimente yra HSG51 UK sertifikuotos spintos ir spintelės su nuo pratekėjimo apsaugančia konstrukcija. Šių spintų konstrukciją sudaro ypatingai tvirto, milteliniu būdu dažyto plieno korpusai, sustiprintos konstrukcijos durys, reguliuojamos lentynos ir apsauginiai elementai. Spintos yra siūlomos skirtingų formų bei dydžių. Kai kurie modeliai yra siūlomi su viengubomis durimis, o kiti - su dvigubų durų sistemomis. Taip pat galima įsigyti mini spintelių modelius, kurios gali būti sudedamos viena ant kitos.

Ugniai atsaprios saugojimo spintos

Darbo erdvės, tokios, kaip gamyklos, dirbtuvės ir sandėliai – padidintos gaisro rizinkos aplinkos. Taip yra dėl to, kad pavojingos medžiagos, tokios, kaip chemikalai ir rūgštys yra kasdienio darbo įrankiai. Norėdami tinkamai apsaugoti pavojingas medžiagas nuo gaisro – naršykite ugniai atsparių spintų kategoriją. Šios spintos yra su integruotomis ventiliacijos sistemomis, ugniai atsparia konstrukcijos izoliacija (ISO 1182) bei dviguba rėmo konstrukcija. Visa spintos konstrukcija yra milteliniu būdu padengta nedegia medžiaga. Galima įsigyti ir dokumentų bei sukabinamų aplankų spintas ir seifus. Kaip priedus galima įsigyti papildomas lentynas spintoms. Spustelkite ant Jus dominačios ugniai atsparios spintos modelio – sužinokite produkto specifikacijas.

Kiti produktai

Be aukščiau išvardintų produktų, siūlome įsigyti ir saugojimo spintas, seifus, pavojingų medžiagų saugojimo dėžes ir t.t. Galima rinktis spintų modelius su skirtingu lentynų kiekiu – nuo 1 iki 4. Peržiūrėkite spintų kategorijas – išsirinkite tai, kas atitiks Jūsų individualius poreikius. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos