Prekybai ir ekspozicijai

Prekybai ir ekspozicijai

Norint įrengti patogią, funkcionalią ir pirkėjui patrauklią prekybos erdvę – būtini kokybiški ir praktiški parduotuvių baldai, patikima įranga ir priedai. AJ Produktai siūlo platų parduotuvėms skirtų baldų ir priedų asortimentą, kuris padės įrengti funkcionalią ir patogią prekybos vietą.

Prekių konteineriai

Vienas iš funkcionaliausių prekių pozicionavimo parduotuvėse priedų – tinkliniai prekių konteineriai. Juose sudėtos prekės ir produkcija yra aiškiai matomi ir lengvai pasiekiami. Prekių konteineriai pasižymi tvrirtumu ir patvarumu. Mūsų siūlomame asortimente rasite ir tinklines lentynas, ir tinklinės konstrukcijos ekspozicinius vežimėlius su ratukais.

Parduotuvių stelažai

Stelažai parduotuvėms - tiesiog būtinas prekybos erdvės priedas. Tai tvirti ir mažai priežiūros reikalaujantys prekių pozicionavimo baldai. Juose sudėtos prekės puikiai matomos ir lengvai pasiekimiamos. Mūsų siūlomame asortimente rasite galvanizuotus parduotuvių stelažus, parduotuvių stelažus su tinklinėmis lentynomis, chromuotos konstrukcijos ekspozicinius stelažus ir pan.

Prekių krepšeliai ir parduotuvių vežimėliai

Ypatingai svarbūs prekybos aplinkų priedai yra patogūs ir patvarūs prekių krepšeliai ir prekių vežimėliai. Funkcionaliuose ir patvariuose prekių krepšeliuose klientai patogiai susidės prekes. Mes siūlome skirtingų spalvų prekių krepšelius, todėl Jūs nesunkiai rasite tai, ko reikia Jūsų parduotuvei. Pirkdami didesnį kiekį prekių arba didesnes prekes, klientai pageidauja jas vežtis vežimėlyje, o nesinešioti rankose. Mes siūlome labai funkcionalius ir patogius naudoti prekių vežimėlius, vežimėlius pirkinių krepšeliams ir parduotuvių vežimėlius su lentynomis.

Reklaminiai stendai parduotuvėms

Parduotuvėms skirtų prekių kategorijoje rasite ir reklaminius stendus. Mūsų siūlomi reklaminiai parduotuvių stendai pasižymi patvarumu ir stilingu dizainu. Juose patalpinta reklaminė bei informacinė medžiaga visuomet sulauks klientų dėmesio. Be to, mes siūlome ir įvairių formatų rėmelius reklaminei medžiagai sudėti.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos