Vežimėliai statinėms

AJ Produktai asortimente yra didelis statinių vežimėlių, statinių priedų ir statinių įrangos pasirinkimas. Šie produktai leidžia sukurti saugesnę darbo aplinką ir optimizuoti darbus su statinėmis. Tinkamos statinių kėlimo įrangos naudojimas sumažina traumų riziką ir leidžiai efektyviau apsaugoti aplinką.

Patogus valdymas rankomis

Vežimėlis statinei – paprastas ir patogus būdas pervežti sunkias statines. Statinė pozicionuojama ant vežimėlio platformos – taip palengvinamas didelio svorio transportavimas ir atkėlimas. Dauguma vežimėlių statinėms yra pagaminti iš paprastos, bet tvirtos plieno konstrukcijos. Vienas iš modelių yra aprūpintas 30 litrų tūrio polietileno plastiko indu, kuris efektyviai surenka iš transportuojamos statinės ištekėjusį skystį. Šiame modelyje taip pat įrengta plieninės konstrukcijos rankena, kuri palengvina transportavimo krypties keitimo veiksmą bei užtikrina patogesnį vežimėlio valdymą.

Naudokite statinių gnybtus su šakiniu keltuvu

Gnybtai statinėms leidžia transportuoti ir kelti plastikines ir plienines statines, naudojant šakinius krautuvus ir keltuvus. Gnybtų konstrukcija tvirtinama prie keltuvo šakių. Gnybtų konstrukcija automatiškai užsidaro keliant statinę ir automatiškai atsidaro ją pastačius ant grindinio – tai leidžia vairuotojui pervežti statinę neišlipant iš keltuvo. Tai ypatingai naudinga įmonėms, kurios darbo metu perveža didelius keikius skirtingų statinių.

Kėlimas, prilaikymas ir transportavimas - viename

Verslo struktūroms, kurios dirba su 210 L. tūrio statinėmis, kėlimo ir ištuštinimo procesus atliekantis statinių keltuvas – ypatingai naudingas įrankis. Keltuvas leidžia statines transportuoti iškėlus iki 1320 mm. aukščio. Transportuojant, statinė gali būti užfiksuojama horizontalioje padėtyje, vertikalioje padėtyje arba pakreipta 120˚ kampu, kas palengvina statinės ištuštinimą. Vežimėlis statinėms leidžia vienu įrankiu kelti bei pervežti statines. Jo konstrukcijos priekyje sumontuoti du fiksuotos padėties, o gale – du individualiai judantys ratukai. Toks ratukų išdėstymas užtikrina patogų valdymą, o kojinis pedalas bei greito kėlimo mechanizmas palengvina kėlimo užduotį. Įmonėms, kurios kasdien dirba su statinėmis, yra svarbi ir kita įranga, tokia, kaip nuotekų konteineriai, paletės statinėms ir pan. Naršykite AJ Produktai kategorijas – suraskite tai, ko reikia būtent Jūsų verslui. Pasidomėkite kėlimo įranga ir transportavimo įranga – optimizuokite darbo erdves.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos