Tinkliniai prekių konteineriai

Tinkliniai prekių konteineriai

Vienas iš efektyviausių prekių pozicionavimo parduotuvėse būdų – prekių konteineriai. Konteineriai prekėms ženkliai padidina prekių matomumą, pasiekiamumą bei jų pardavimus. Be to, prekių konteinriai idealiai tinka didesnėms ir nestandartinės formos prekėms, kurias sunku pozicionuoti lentynose ir stelažuose. Naršykite produktų kategroijas – raskite tai, kas tiks būtent Jums.

Prekių konteineriai parduotuvėms

Prekių konteineriai – efektyvus būdas poizionuoti prekes parduotuvėse ir padidinti jų pardavimus. Vielinio tinklo konstrukcijos dizainas užtikrina optimalų prekių matomumą ir pasiekiamumą. Be to, tai vietą taupantis didelių prekių saugojimo sprendimas. Prekių konteinerius tinka pozicionuoti prie kasų bei išėjimo zonose – tai padidina taip vadinamo paskutinės minutės pirkimo tikimybę.

Formų ir dydžių pasirinkimas

Prekių konteineriai yra siūlomi skirtingų formų bei dydžių. Priklausomai nuo individualių parduotuvės poreikių, galima rinktis šešiakampius, kvadratinius arba stačiakampius konteinerius prekėms. Daugelyje modelių yra galimybė keisti prekių konteinerio dugno aukštį – tai leidžia konstrukciją pritaikyti skirtingų prekių eksponavimui ir užtikrina gerą jų pasiekiamumą klientams. Prekių konteineriai gali būti sudedami vienas į kitą, vienas ant kito bei pakabinami ant lentynose įrengtų kablių. Toks pozicionavimas užtikrina itin patogų eksponuojamų produktų pasiekiamumą.

Aplinkai draugiškas prekių pozicionavimas

Vieliniai prekių konteineriai yra aplinkai draugiškas būdas pozicionuoti prekes. Prekių konteineriuose sudėtų prekių nereikia pozicionuoti plastikinėse pakuotėse, norint jas pakabinti. Konteineryje galima sudėti nesupakuotas prekes ir užkabinti kainos etiketę. AJ Produktai asortimente yra didelis produktų parduotuvėms ir prekybai pasirinkimas: prekių vežimėliai, šiukšlių dėžės, parduotuvių stelažai, reklaminiai stovai, sandėlio stelažai ir t.t. Naršykite produktų kategorijas ir susipažinkite su siūlomais biuro baldais, sandėlio ir pramonės įranga, persirengimo spintelėmis. Paspaudę ant Jus dominančios prekės nuotraukos, galėsite susipažinti su kiekvieno produkto specifikacija.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos